День перемоги над нацизмом у Вінниці відзначають масово і без провокацій. ФОТОРЕПОРТАЖ

12:50
Автор: Андрій Качор
Become a Patron!

Оновлено: 25 Травня 2018, в 12:35

На початку дня 9 травня на Європейській площі біля вежі у Вінниці зібралися сотні людей, аби покласти квіти до пам’ятників та вшанувати подвиг мільйонів загиблих під час Другої світової війни.

В урочистих заходах біля меморіалу слави взяли участь керівники міста, а також нечисленні ветерани війни та сотні містян – площа була заповнена майже вщерть. Охорону заходів здійснювали десятки поліцейських.

Попри присутність на площі проросійськи налаштованих комуністів на чолі з одіозним Іваном Бондарчуком, жодних провокацій та сутичок біля Вежі не відбулося.

Читайте також: “Бессмертный полк” центром Вінниці пройшов під гаслом “Путлер капут!”. ФОТО

Заходи з нагоди дня перемоги над нацизмом сьогодні продовжаться у Центральному парку, де буде розгорнуто польову кухню та відбудеться концерт місцевих музичних колективів.

Нагадаємо, що вчора у Вінниці представники міської велоспільноти провели захід на честь Дня пам’яті та примирення, запаливши лампадки біля могил та меморіалів на честь загиблих військових. Увечері 8 травня біля вежі десятки людей виклали лампадками фігуру величезного маку – символу Дня пам’яті.

Фото Андрія Завертаного

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.