Де у Вінниці найкращі суші з доставкою. ОГЛЯД

20:18
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Попри невичерпне багатство подільської кухні, українці та вінничани зокрема не змогли уникнути загальносвітових гастрономічних трендів. В наш кулінарний побут міцно увійшли страви з усіх континентів, а що стосується традиційного вибору “Що замовити поїсти додому”, вже кілька років поспіль лідирують смаколики з Італії та Азії. 

Наприклад піцу вже можуть зготувати вдома багато українців (щоправда, чи буде вона смакувати як справжня італійська – інше питання), та навіть придбати її хоч у шкільних їдальнях (компактну версію).

Читайте також: Десять «облич» Маргарити: де у Вінниці найкраща піца з доставкою. ОГЛЯД

А ось приготувати ті ж японські суші або роли – справа значно складніша та має безліч нюансів. Хоча поїсти рибу з рисом від того ми полюбляємо не менше, і за нею зазвичай вирушаємо до ресторанів.

На щастя, сьогодні хоч у Вінниці, хоч в іншому великому місті, замовити практично будь-яку смакоту можна прямо додому. Тож VежА вирішила дослідити: де найкращі суші з доставкою готують саме у Вінниці.

Як приклад для дослідженя ми вирішили обрати роли Філадельфія: один з найпопулярніших серед українців різновид цієї японської страви. Ми обрали для огляду десять ресторанів, котрі готують суші та роли та мають свою службу доставки. Наскільки смачно вони це роблять, як швидко привозять замовлення та хто яку встановив ціну на власну Філадельфію – читайте у сьогоднішньому матеріалі.Ресторан «Мафія»

Час замовлення: 12:37. Час доставки: 13:59
Вага: 225 грамів
Вартість: 149 гривень роли та 6 гривень за доставку (при замовленні від 150 гривень – доставка безкоштовна). Загалом Філадельфія від “Мафії” обійшлася нам у 155 гривень.

Замовлення/доставка. Оператор одразу звернулась українською мовою, натомість смс-повідомлення про готовність замовлення було надіслано російською. Зауважимо, що нам одразу запропонували обрати час доставки: поточний (по мірі готовності) чи якийсь певний, а також запитали, чи потрібно кур’єру готувати решту.

Роли. Трохи їдкий запах ролів насторожив: відчувався оцет і взагалі свіжість лосося викликала сумніви. Дехто з дегустаторів зауважив, що ці роли порівняно з іншими виглядали найменшими, а сам лосось справляв враження несвіжого. Зате саме в цих суші було саме авокадо, а не огірок. Також лосось огортав роли з трьох сторін, як і має бути, але рис у згортку розсипався.

Комплектація. Варто зауважити, що роли нам доставили у гарному фірмовому пакеті, втім без серветок. Також попри прохання (при замовленні) надати дві пари паличок – у пакеті були тільки одні, як і соус (який був з інструкцією щодо того, як його правильно розбавляти). Соус Васабі, як і імбир нам здався взагалі не гострим, як це має бути. Найпевніше, він також був розбавлений.

Швидкість доставки: 1 година 22 хвилини

Смак: 2/5

Співвідношення ціна/якість: 2/5


Бон Япон

Час замовлення: 12:55. Час доставки: 14:10.
Вага: 260 грамів
Вартість: 99 гривень + 50 гривень за доставку (при замовленні до 200 гривень вартість доставки – 50 гривень) = 149 гривень.

Замовлення/доставка. Оператор одразу звернувся російською і під час розмови на українську – якою ми з ним спілкувалися – не перейшов.

Роли. Товщина шматочків лосося – різна, рол рибою покритий не повністю. Також був присутній одразу і огірок, і авокадо – цих складових було, на думку більшості дегустаторів, забагато. Всередині ролів – смачна чорна ікра летючої риби. Загалом у цих ролах – менше сиру, ніж у інших, але риба нам видалася свіжою.

Комплектація. Замовлення прибуло у стандартній, не фірмовій, пластиковій коробці  Усі дегустатори зауважили, що соус васабі взагалі «не схожий на себе» – дещо прісний та не гострий. Натомість імбир та соєвий соус сподобався усім.

Швидкість доставки: 1 година 15 хвилин

Смак: 3/5

Співвідношення ціна/якість: 3/5


Суші-бар Yama

Час замовлення: 12:58. Час доставки: 14:03.
Вага: 240 грам.
Вартість: роли 104 гривень + 25 гривень за доставку (при замовленні від 300 гривень доставка безкоштовна). Оскільки при вартості замовлення до 150 гривень доставки немає, то ми також замовили напої. Загалом сума в чеку склала 175 гривень.

Замовлення/доставка: оператор одразу звернулася до нас українською мовою. Запитала про усі деталі: кількість персон, код від домофону та інші подробиці. Врешті кур’єр швидко зорієнтувався на місцевості.

Роли. Лосось у даних суші виглядав чи не найбільш свіжим порівняно із іншими. Втім, замість авокадо тут був огірок, зате тут була ікра. Також відзначимо, що лосось не покривав згорток з трьох сторін, як це має бути. Рис – розсипчатий, але загалом роли не розвалювалися.

Відзначимо, саме Yama укомплектував замовлення найбільшою кількістю серветок, двома парами паличок. Соус нам надали один (оскільки на одне замовлення – 1 соус), втім він однозначно був смачний. Васабі був помірно гострий, а ось імбир нам видався сухим.

Швидкість доставки: 1 година 5 хвилин

Смак: 4/5

Співвідношення ціна/якість: 3/5


Кінтаро

Час замовлення: 13:08. Час доставки: 14:05
Вага: 230 грамів
Вартість: 115 гривень + три напої = 154 гривні. Доставка: мінімальне замовлення на відстань до 4 кілометрів – 150 гривень, понад 4 кілометри – 250 гривень.

Замовлення/доставка. Зауважимо, що у Кінтаро роли Філадельфія називаються «Гейша». Оператор пропонувала нам кілька варіантів та пояснювала різницю, намагаючись підібрати найкращий для нас варіант. Та притримуючись стандартної «версії» Філадельфії, замовили «Гейшу», котра найбільше схожа на «звичайну».

Роли. Тут варто відзначити загальну композицію: кожен другий рол був красиво прикрашений зверху червоною ікрою і гарно викладений. Рис на смак доволі хороший, проте трохи в’язкий, а декому здався дещо сирим. Сир Філадельфія відчувається доволі добре і був направду смачним. Та замість авокадо у ролах ми виявили тільки огірок.

Комплектація. У пакеті (звичайному пластиковому) ми знайшли три серветки, та один комплект паличок замість двох. Натомість васабі був схожий на забарвлений хрін. Проте імбир більшість дегустаторів визнала кращим: окремі великі листочки, смачні та в міру гострі.

Швидкість доставки: 57 хвилин

Смак: 4/5

Співвідношення ціна/якість: 4/5


Токіо

Час замовлення: 13:17. Час доставки: 14:10.
Вага: 200 грам.
Вартість: роли 95 + упаковка 3 + доставка 35 гривень (безкоштовна доставка від 200 гривень) = 133 гривні.

Замовлення: надзвичайно ввічлива україномовна операторка, яка уточнювала усе до найменших деталей. Втім, кур’єр все одно довго не міг знайти потрібну адресу, скаржився на навігатор та врешті дібрався до нас вже стомленим.

Роли: Ці роли виявилися із найбільш товстими шматочками лосося, який на смак виявився доволі хорошим.

Всередині – доволі приємний на смак огірок та добре відварений рис. Добре відчувався сир Філадельфія, якого було більш, аніж достатньо.

Комплектація. Цей ресторан уважно поставився до наших побажань: привезли дві пари паличок (причому учбових), два соєвих соуси, подвійну порцію імбирю (гарний смак якого відмітили усі дегустатори) та з десяток серветок. Коробка – з м’якого пінопласту, виглядає досить приємно і може бути використана повторно.

Швидкість доставки: 53 хвилини

Смак: 4/5

Співвідношення ціна/якість: 5/5


Сушия

Час замовлення: 15:35. Час доставки: 17:43 (!)
Вага: 220 грамів
Вартість: 139 гривень.

Замовлення/доставка: Найбільш повільна і важкодоступна служба доставки. Наше замовленн ми чекали понад дві години, додзвонитися до оператора та дізнатися, де ж насправді загубилися наші роли, також було складно. Коли нам це все ж вдалося, дівчина на тому кінці дроту відповіла, що кур’єр “буде через пять мінут”. Однак і після цієї відповіді ми чекали його ще майже півгодини. І це при тому, що ресторан “Сушия” від нашого офісу, куди ми замовляли доставку, розташований у двох хвилинах пішого ходу!
Зрештою, кур’єр пояснив, що він сьогодні єдиний на доставці, завалений замовленнями і вручив в якості компенсації “комплімент” від закладу – ваучер на… 10 гривень.

Прикметно, що в цьому ресторані соєвий соус, васабі та імбир потрібно замовляти окремо за додаткову плату. Враховуючи затримку доставки замовлення, ми сподівалися, що ці дріб’язкові речі нам таки дадуть безкоштовно. Однак ми помилилися: замовлення прибуло без імбиря, васабі та соусу. Однозначно не рекомендуємо доставку від “Сушия”.

Роли: Якість ролів також залишає бажати кращого: рис справляє враження досить давнього, не достатньо свіжого. В начинці присутнє авокадо, однак воно досить жорстке, схоже на хрящь, а ось риби було достатньо. Загалом смак ролів виявився якимось надто прісним, без спецій, без смаку як такого.

Комплектація. Як вже зазначалося, до стандартного набору замовлення не входять необхідні інгрідієнти: васабі, імбир та соєвий соус. Натомість нам поклали достатньо сухих серветок та навіть дві вологі, запаковані в індивідуальні пакети та зубочистки. Саме пакування замовлення: фірмове, у невеликій картонній коробочці з прозорим “вічком”, аби можна було поглянути, як страва виглядає насправді.

Швидкість доставки: 2 години 8 хвилин

Смак: 3/5

Співвідношення ціна/якість: 2/5


Terra Mare 

Час замовлення: 15:23. Час доставки: 16:25.
Вага: 250 грамів.
Вартість: Замовлення разом з доставкою – 137 гривень.

Замовлення/доставка: Чоловік оператор, який відразу звернувся до нас російською мовою, при спілкуванні перейшов на українську. Уточнив, чи потрібні нам навчальні палички, чи звичайні та пообіцяв, що замовлення буде доставлено протягом 30-40 хвилин. Сказав, до речі, не правду: роли прибули лише через годину і дві хвилини. Кур’єр, як і в більшості служб, не зміг відразу знайти наш будинок у самому центрі міста, тож о 16:16 зателефонував, аби ми пояснили йому “на пальцях”, куди їхати. Після цього на пошуки йому знадобилося ще десять хвилин.

Водночас у кур’єра знайшлася решта з купюри 500 гривень: про це ми його попереджали (як й інших), однак не всі поставилися до наших слів про решту серйозно.

Роли: Напевно, одні з найкращих ролів, що цього дня ми замовляли, особливої похвали заслуговує риба: її було достатньо, смак лосося гарно відчувався і він був свіжим. Також в цих ролах було авокадо, а не огірок, багато сиру. Загалом ролів було десять штук, а ось васабі та імбиря було відверто малувато, васабі був не достатньо гострий, як на наш смак.

Комплектація. Замовлення нам привезли у паперовому пакеті, всередині якого була симпатична пластикова коробка. Разом з ролами дали також серветки, достатньо соєвого соусу, дві пари паличок. До речі палички була не такі, як у більшості закладів, котрі дають прямокутні, які потрібно розламувати. В даному випадку нам привезли круглі палички, вже відділені одна від одної. Також разом із замовленням нам привезли флаєр-меню ресторану.

Швидкість доставки: 1 година дві хвилини. 

Смак: 5/5

Співвідношення ціна/якість: 5/5


Бібіфуд

Час замовлення: 15:49. Час доставки: 16:57.
Вага: 240 грамів
Вартість: Замовлення разом з доставкою – 165 гривень.

Замовлення/доставка: Замовлення – одне з найдорожчих, до речі, – служба доставки обіцяла привезти протягом години. Які більшість їхніх колег, обіцянку так і не виконали, запізнилися на вісім хвилин. Курєр тричі передзвонював і уточнював, як знайти будинок.

Роли: Самі роли виглядали досить привабливо: багато риби, багато сиру, рол риба вкриває повністю, хоч шматки і не дуже товсті. До васабі та імбиря також зауважень у нас не було. Але соєвий соус…
Спочатку нам здалося – що нам здалось. Потім ми його спробували ще і ще – так, соус сильно тхне якимись ліками, ніби в ньому вимочували бинти. Їсти роли від “Бібіфуд” окремо від соусу ще можна, але варто їх вмочити в ту рідину, яку нам привезли – це вже виявляється майже неможливим. На превеликий жаль, соус зіпсував усе враження.

Комплектація. Замовлення привезли у компактній та функціональній паперовій коробці: якщо її акуратно розкласти, роли в ній опиняться ніби в тарілці – дуже зручно. Імбир, до речі, запакували окремо від ролів, а от васабі – разом з ними. Серветок було відверто мало, замість двох наборів паличок чомусь привезли лише одні. Але все це не важливо, варто лиш згадати той соєвий соус…

Швидкість доставки: 1 година 8 хвилин. 

Смак: 2/5

Співвідношення ціна/якість: 2/5


 

Chilly Piza

Час замовлення: 15:57. Час доставки: 17:10.
Вага: 220 грамів
Вартість: Роли – 100 грн., доставка – 40 грн., упаковка (!) – 5 грн., але загалов з нас попросили не 145, а 148 гривень. Тобто десь приписали ще три гривні (дрібниця, але не приємно).

Замовлення/доставка: Операторці, яка розмовляла з нами приємним голосом та українською, довелося по літерах диктувати назву центральної міської вулиці. “О-во-до-ва, так? Вперше чую, де це така вулиця?”, – дивувалася дівчина. Зрештою, пообіцяла, що протягом години замовлення привезуть. І цього… не сталося – доставка запізнилася на 13 хвилин.

Кур’єр так само не зміг відразу знайти правильну адресу, замовлення привіз у якомусь пакеті, здачі у нього-  хоч ми й попереджали – не знайшлося.

Роли: Відкривши пакет, ми побачили напіввідчинену коробку із соєвим соусом, в результаті чого усе замовлення ним і було залите. Самі роли виявилися маленькими, рибу на рис наклали настільки тонкими шматочками, що вони були напівпрозорі. Сиру в начинці було менше ніж у решти ролів, які ми куштували цього дня, ні огірка, ні авокаду в ці роли не поклали.

Риба також була якась не ніжна, жорсткувата, так само, як і рис. Загалом роли – жорстки, жуються складно.

Комплектація. Упаковка (або ж те, як саме упакували замовлення) – погане, соус витік. Замість двох пар паличок нам привезли всього одну, серветки не поклали взагалі. Чеку, до речі, також не виявилося (це вперше ми з таким стикнулися), тож і з’ясувати, за що ж нам приписали зайві три гривні – не вдалося.

Швидкість доставки: 1 година 13 хвилин. 

Смак: 3/5

Співвідношення ціна/якість: 2/5


City

Час замовлення: 15:59. Час доставки: 16:42.
Вага: 240 грамів
Вартість: Роли разом з доставкою – 154 гривні.

Замовлення/доставка: Операторка на запитання, за який час нам доставлять замовлення, так і не змогла відповісти, щоразу повторюючи “півгодинки + дорога до вас”. Де розташована вулиця Оводова дівчина також не знала, тож сказати, скільки займе по часу ця дорога – так і не змогла. Проте по-факту замовлення прибуло досить швидко – за 43 хвилини.

Роли: Риба на ролах виявилася непоганою, а от рис – трохи сухуватим. Крім того, в начинці також виявилися маленькі шматочки якиїсь риби, схожої на тунець. Роли також прикрасили ікрою летючої риби та краплинками білого соусу, схожого на майонез. А ось замість авокадо в начинку поклали огірок.

Комплектація. Замовлення прибуло в довгій пластиковій коробці, де скраєчку лежали наші роли. Імбиру виявилося небагато, васабі – також маленький кубик. Запаковано все нормально, серветок також виявилося достатньо.

Швидкість доставки: 43 хвилини. 

Смак: 4/5

Співвідношення ціна/якість: 4/5


Фото Андрія Завертаного 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.