Десять «облич» Маргарити: де у Вінниці найкраща піца з доставкою. ОГЛЯД

18:44
Автор: Дар'я Гоц
Become a Patron!

Мені насправді здавалось, що моєю улюбленою стравою завжди була піца. Так я вважала, до дня, коли отримала редакційне завдання – огляд доставок піци. Для нашого невеличкого огляду ми обрали одну з найбільш класичних – Маргариту.

На думку редакції, через мінімальну кількість інгредієнтів, зіпсувати таку страву досить складно (якщо робити все за технологією), однак кухарям (або піцайоло) вдалося нас здивувати.

У 1889 році кухар Рафаель Еспозіто приготував таку піцу для її величності королеви Маргарити Савойської, дружини короля Італії Умберто І: про це свідчить лист, який дійшов до наших днів. Сьогодні, за інформацією ANSA, 39% італійців вважають піцу Маргарита кулінарним символом Італії. За кордоном ця піца репрезентує свою країну також завдяки забарвленню, що повторює кольори італійського прапора: головні інгредієнти Маргарити – червоні томати, білий сир моцарела та зелений базилік.  

Колективна дегустація тривала понад дві години і, аби бути неупередженою, автор збирала думки своїх колег і зрештою ми знайшли фаворитів, водночас запевнюючи, що у найближчий час більше до піци не повернемося. Забігаючи наперед зауважимо, що у більшості перевірених вінницьких закладів не склалося із традиційною Маргаритою, зокрема у жодній з 10-ти ми не знайшли свіжого базиліку, однак були спроби його замінити. У своєму огляді ми орієнтувались на декілька характеристик:

 – ціна,

 – час на приготування та доставку замовлення,

 – якість піци (смак та вигляд),

 – якість обслуговування

Експрес-піца

Час замовлення: 12:02

Час доставки: 12:50

Ціна: 77 грн з безкоштовною доставкою

Піца приїхала ще теплою та з серветками. Маргарита з великою кількістю начинки, тісто пухке, яке навіть дещо нагадувало пиріг. Базилік вирішили замінити звичнішою більшості українців петрушкою. Якщо ж оцінювати наближенність цієї Маргарити до традиційної італійської, то кухарям Експрес-піци вдалося зберегти навіть необхідні кольори. Наші журналісти сказали, що ця піца була схожа на домашню, для якої не пошкодували начинки, водночас пишний корж не всім був до смаку і здавався надто жирним.

Телефон: 572-572; (067) 433-22-85; (063) 111-70-05

Мafia

Час замовлення: 12:06

Час доставки: 12:50

Ціна: 84 грн піца + 30 грн за доставку

Незважаючи на близьке розташування до замовника, піца прибула вже холодною. У цьому закладі також вирішили не витрачатись на базилік (який, до речі, вказаний як складова піци на сайті рейсторану), а використати гілочки петрушки. Також сир на смак нагадував розплавлений у пічці російській і був не надто схожим на моцарелу. Однак на вигляд піца виглядала досить привабливо.

Телефон: (097) 649-24-44

Лагман

Час замовлення: 12:26

Час доставки: 13:25

Ціна: 66 грн. за піцу + 30 грн за доставку. Безкоштовна доставка при замовленні від 100 гривень.

Ця Маргарита прибула до нас ледве теплою та без серветок. Свіжий базилік вирішили замінити сухими спеціями, але завдяки томатам піца була досить соковитою. Водночас зауважимо, що при замовленні на сайті, на фото Маргарити свіжа зелень. Корж піци був не сирим і не підгорілим.

Телефон: 0432 506 806

Бібіфуд

Час замовлення: 12:11

Час доставки: 13:22

Ціна: 73 грн піца + 30 грн доставка. Безкоштовна доставка при замовленні від 150 гривень.

Раптом ви з тих людей, які не люблять маслини – Маргарита з Бібіфуд не ваш варіант. Якщо класична Маргарита повторює кольори прапору Італії, то італійці неабияк здивувалися б, помітивши замість зеленого базиліку – чорний колір маслин. Сир на смак теж виявився дивним і здався не надто свіжим. З позитивних сторін – піца не пригоріла і була досить соковитою, з нею також привезли серветки.

Телефон: (067) 433-42-12, (0432) 50 95 95

Chili Pizza

Час замовлення: 12:20

Час доставки: 13:16

Ціна: 119 за піцу + 50 грн коштувала доставка таксі, які змогли підвезти піцу лише до Вежі, а не до будинку, а тому її доводилось забирати вже на вулиці. До речі, адресу водієві написали з помилкою – вулиця Поводова замість Оводова. Замовлення везли від закладу, що знаходиться по вулиці Келецькій.

Найбільшим здивуванням для нас стала ця піца. На класичну Маргариту вона була аж ніяк не схожа, але у меню закладу ми також не знайшли страви із таким набором інгредієнтів, серед яких курка, оливки, артишоки та ще багато різного. Придбана нами піца так і залишилась загадкою. Окрім того помітили, що частина коржа підсмажилась добре, а на іншій половині тісто було дещо сирим.

Телефон: (068) 489-63-07

Тамер’О

Час замовлення: 12:30

Час доставки: 13:16

Ціна: 65 грн піца + 50 грн доставка. Якщо замовлення перевищує 150 гривень – за доставку доведеться заплатити лише 20 гривень. Якщо ж замовите на 300 – замовлення довезуть безкоштовно.

Вигляд цієї піци нас засмутив та здивував. Хоча акуратність пергаментного паперу не впливає на смак, однак брак охайності навіть у тому, аби відрізати рівний шматок паперу позначився і на тому, яка Маргарита до нас приїхала. Піцу доставили холодною, але з серветками. Однак, за спільною думкою редакції, ця Маргарита замість прапору Італії більше нагадувала жерло вулкану: ні помідорів, ні моцарели (принаймні помітної), ні хоча б натяку на зелень. Щоправда, були певні спеції та забагато солі. Загалом піца цього закладу більше схожа на лаваш, який просто намастили томатною пастою.

Телефон: (0432) 56-29-29; (068) 043-47-47

Терра Маре

Час замовлення: 12:37

Час доставки: 13:18

Ціна: 101 гривня. При замовленні від 100 гривень – доставка безкоштовна.

Піца Маргарита у них називається “базовою”, тож нам довелося ще дозамовивляти сир моцарелу. Піца приїхала ледве теплою, без серветок, але вона була гарно пропечена, корж м’який, не пересолений. На нашу думку саме ця Маргарита звиявилася найкращою серед решти вінницьких Маргарит.

Телефон: (0432) 604-406

Токіо

Час замовлення: 13:52

Час доставки:14:54

Ціна: 63 грн піца + 35 грн доставка. При замовленні від 200 гривень доставка по місту безкоштовна.

Ця Маргарита стала другою у нашому рейтингу найсмачніших піц. У ній було багато помідорів та сиру, що робило її досить соковитою. Також вдалося її не пересолити і добре пропекти корж. Привезли Маргариту разом із серветками.

Телефон: (0432) 507 101, (067)433-27-35, (063) 502-50-66

Песто кафе

Час замовлення: 14:02

Час доставки: 14:40

Ціна: 75 грн піца + 50 грн доставка (працюють по місту спільно із сервісом Містер Ам щодо доставки на адресу)

Маргарита з Песто кафе приїхала теплою. У ній було досить багато спецій, сиру і декому піца зовсім трохи гірчила. Також помідори нарізали маленькими брусочками та не зовсім рівномірно розкидали, а тому довелося поборотися за соковитіший шматок.

Телефон: (063) 633 96 22; (0432)513-222

Milano

Час замовлення: 14:24

Час доставки: 14:54

Ціна: 75 грн піца + 25 грн доставка. При замовленні від 150 гривень – доставка безкоштовна.

Це другий заклад із нашого списку, в меню якого не було Маргарити, а тому її довелося складати самим, м’яко натякаючи, що “нам потрібен сир, томати і все інше, аби Маргарита виглядала схожою на себе”.  Зауважимо, що закладу це вдалося і це єдина піца у якій не лише на смак, а й на око видно моцарелу. Корж був пишним, соковитим і загалом піца була досить смачною, що теж вивело її у ТОП-3 наших фаворитів. До замовника Маргарита приїхала ледве теплою та з серветками.

Телефон: (068) 518-00-99

Зауважимо, що адміністратори, які приймали замовлення спілкувались українською мовою, навіть якщо дехто спершу вітався російською, але одразу переходили на ту мову, якою спілкувалась автор. Кур’єри ж навпаки говорили переважно російською. Знайти потрібну адресу було досить непросто для більшості кур’єрів, які декілька разів телефонували аби уточнити, де саме ми знаходимось і як до нас потрапити.

Зокрема, ще не всі звикли до декомунізованої назви колишньої вулиці Козицького, тому нова назва декого дивувала і плутала. Однак всі кур’єри впевнено долали перешкоди та приносили замовлення до дверей. До речі, в деяких закладах заздалегідь питали з якої суми підготувати решту, в інших випадках гроші знаходив сам кур’єр.

У день нашого експеременту передзвонили лише з сервісу доставки їжі “Містер Ам”, що співпрацює з Песто кафе аби уточнити чи доїхав кур’єр. Наступного дня з цим питанням зателефонували ще з двох закладів – Бібіфуд та Мафія.

Звичайно, судити якість страв та служби доставки лише з одного замовлення буде не зовсім правильно, однак, на наше переконання, охайність кухарів та акуратність доставки має бути бездоганною незалежно від того, яке замовлення. Також у Вінниці ще є заклади, які пропонують таку послугу і далі продовжимо перевіряти вінницький сервіс доставки їжі.

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.