“Дарт Вейдер” на коліях: як виглядає “зоряний” вінницький трамвай. ФОТО

21:14
Автор: Vежа
Become a Patron!

Головним фото цього дня у Вінниці вочевидь став знімок вінничанки, яка помітила на трамвайних коліях нашого міста незвиний трамвай. 

Стара “Татра”, яка у Вінниці застосовується для ремонтних робіт на коліях, сьогодні на міських вулицях з’явилася у незвичному “вбранні”.

Не жовто-червона, до якої звикли мешканці Вінниці та інших українських міст, а… розфарбована в стилістиці культової саги “Зоряні Війни”, ще й з відповідним написом – “Star Way”.

Фото Наталії Клим

Користувачі соцмереж, побачивши таке фото, почали висувати різноманітні версії: що це за трамвай, чому він так пофарбований, а може – це все просто фотошоп? Поки вінничани плуталися в здогадках, у “Вінницькій транспортній компанії” зберігали спокій і тишу. Аж поки очільник підприємства у коментарі виданню “20 хвилин” не зізнався:

— Цей проект бозна-скільки робиться, він не готовий і з ним є купа проблем. Сьогодні його обкатали, щоб цей вагон був на випадок — якщо зламається інший зварювальний вагон. У принципі, можу стверджувати, що проект ще не готовий, — каже Луценко.

Як стало відомо Vежі з власних джерел, насправді така ідея існує в місті вже щонайменше два роки і готували трамвай у стилістиці “Зоряних війн” ще до виходу попереднього епізоду однойменного фільму. Передусім – аби порадувати місцевих фанатів кіноепопеї, а зокрема – і зробити місто більш туристично-привабливим.

Більше того: в проекті також є ще один подібний трамвай, який відтворюватиме іншого героя культової стрічки: робота R2D2.  Проте коли він буде готовий і чи буде взагалі – досі не відомо.

 

Проте нашим журналістам ще раніше вдалося розгледіти цю “машину”, ще коли вона перебувала на стадії створення в трамвайному депо ВТК. Тоді планувалося, що трамвай урочисто презентують містянам, але з невідомих причин, трамвай вийшов на колії раніше.

До речі, як видно, решітка на кабіні трамваю ще й відтворює образ Дарта Вейдера із “Зоряних Війни”

 

 

 

Як вам подібна ідея? Пишіть в коментарях!

Фото з депо – Ольги Мірошниченко

Читайте також: Про майбутні трамваї з Цюріха та надії на е-квиток: інтерв’ю з директором «Вінницької транспортної компанії» Михайлом Луценком

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.