Чим прибирають Вінницю: на площі Стуса комунальники покажуть містянам спецтехніку

19:32
Автор: Дар'я Гоц
Become a Patron!

У п’ятницю вінничани зможуть ближче познайомитися із технікою, за допомогою якої прибирають та обслуговують Вінницю. Відкриту виставку комунальної техніки приурочили до Дня працівників комунального господарства. 

Відбуватиметься показ спецтехніки комунальних підприємств «Міськсвітло», «Шляхове управління», «ЕкоВін», «Вінницязеленбуд» під відкритим небом – на площі Стуса у п’ятницю, 17 березня, протягом декількох годин – з 13:00 до 15:00.

Вінницькі комунальники інколи називають свою техніку досить ніжно: є серед автопарку “Слоник” – це пилосмок, який прибирає вулиці, є “Кішка” і ще кілька представників механізованої “фауни”. Кажуть, що у сховищах існує навіть старезний і потужний агрегат із символічною назвою “Рука Сталіна”. Усю нову та робочу техніку, разом з екзотичним “пенькокорчівником” обіцяють продемонструвати вінничанам

Як повідомив начальник відділу утримання об’єктів благоустрою департаменту комунального господарства міської ради Вячеслав Хілінський, там буде представлено понад десять одиниць спецтехніки, які беруть участь у прибиранні доріг та тротуарів, озелененні міста, обслуговуванню мереж зовнішнього освітлення, сортуванню та вивезенню сміття тощо. Наприклад, вінничани зможуть побачити дві вишки «Вінницяміськсвітло»: «ТАТА» та «Nissan», «Шляхове управління» покаже свої «Глобуси», які прибирають місто влітку, «Жилети» для зимового прибирання, трактор «Білорусь 320» та підмітально-прибиральні машини City Cat – 5005.

Окрім цього, також покажуть спецтехніку «ЕкоВіну»: сміттєвози та контейнери для сортування сміття. «Вінницязеленбуд» продемонструє свій міні-погрузчик «MUSTANG», який використовують для вирівнювання ґрунту та інших земляних робіт. Також покажуть за допомогою яких засобів викорчовують пеньки. Крім того, під час презентації можна буде побачити машину для промивки каналізаційних мереж.

Нагадаємо, що на початку березня перед міською радою керівництву Вінниці показали фінську вуличну прибиральну техніку, яку може купити місто.