Через перевантаження мереж в частині Вінниччини запровадили обмеження в електропостачанні

20:01
Автор: Vежа
Become a Patron!

Внаслідок обстрілів російськими окупантами об’єктів інфраструктури на Вінниччині виник дефіцит потужностей в електромережі. Станом на вечір 11 жовтня лінії перевантажені, і запроваджено обмеження на південному сході області. Можливі обмеження й у Вінниці. 

Про це йдеться в дописі очільника ПАТ “Вінницяобленерго” Андрія Поліщука.

– Шановні Вінничани! Прохання віднестись відповідально! Після сьогоднішніх обстрілів виник дефіцит потужностей. На зараз лінії перевантажені. Вже введені обмеження на південному сході Вінницької області. Якщо потужність буде рости – будемо вимушені вдатись до обмежень потужності по місту Вінниці, – зазначено в дописі Андрія Поліщука.

Нагадаємо, раніше очільник Вінницької ОВА Сергій Борзов повідомив, що в області запроваджується режим тотальної економії енергії. У військовій адміністрації закликали громадян максимально мінімізувати електроспоживання в період пікових навантажень (у Вінницькій ОВА називають період з 17:00 до 22:00, втім, зауважимо, що і в “Укренерго”, і в дописі Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля йшлося про період з 17:00 до 23:00).

У Вінницькій обласній прокуратурі відкрили низку кримінальних справ за фактом обстрілів об’єктів інфраструктури області.

Ілюстративне фото – “Радіо Свобода”

Читайте також: “Вводимо режим тотальної економії електроенергії” – очільник Вінницької ОВА про ситуацію в області

Читайте також: У Вінницькій обласній прокуратурі відкрили кримінальні справи щодо обстрілів інфраструктурних об’єктів регіону

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.