Частину палацу Потоцьких планують здати в оренду під готель на 49 років

11:29
Автор: В'ячеслав Луцков

Один з трьох корпусів палацу Потоцьких, що на Вінниччині, можуть дозволили орендувати під готель. Так, понад 2 000 квадратних метрів тульчинської пам’ятки культурної спадщини можуть здати в оренду строком на 49 років. 

Як зазначається у проекті рішення Вінницької обласної ради, йдеться про західний корпус комплексу палацу Потоцьких, що наразі рахується на балансі Тульчинського коледжу культури. Повідомляється, що договір оренди укладуть на конкурсних засадах.

Західний корпус палацу

В проекті рішення не оминули також і вартість орендної плати за частину пам’ятки. Так, західний корпус, площею 2012,7 квадратних метрів з вхідними майданчиками планують здавати під орендну ставку в 22%, згідно з відповідною Методикою розрахунку орендної плати.

Щоправда, у вказаній Постанові Кабміну зазначено, що для визначення розміру річної орендної плати потрібна інформація й щодо вартості орендованого майна (яка в зазначеному проекті рішення облради не повідомляється). При цьому повідомляється, що Базова місячна орендна плата за квітень 2019 року становить 68531,04 гривень без ПДВ.

Нагадаємо, що про передачу частини палацу Потоцьких під готель почали говорити ще у 2017 році. А вже у квітні 2019 року Валерій Коровій повідомив, що дві київські компанії готові взяти корпус у довгострокову оренду та перетворити його у готель. Тоді очільник Вінницької ОДА розповів, що здійснюється оцінка вартості, яку потім мали погодити із Міністерством культури.

Читайте також: Що таке «Український Версаль» або чому OPERAFEST TULCHYN обрав палац Потоцьких

Читайте також: Територію палацу Потоцьких у Тульчині оновлять за понад 38 мільйонів

Читайте також: Дві київські компанії змагатимуться за будівництво готелю у палаці Потоцьких в Тульчині

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.