Будують другий поверх: у Вінниці триває будівництво Муніципального будинку на Привокзальній

15:19
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці на вулиці Привокзальній триває будівництво десятиповерхівки в межах Програми “Муніципальне житло ВМТГ”. Тут вже облаштували підземний паркінг з подвійним призначенням, проклали зовнішні мережі до будинку та звели перший поверх. Наразі триває будівництво вертикальних елементів другого поверху.

Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради з посиланням на заступника міського голови Андрія Очеретного, пріоритетність по кількості квартир віддали військовослужбовцям, які зараз захищають Україну на полі бою.

 

 

– Для них виділили найбільшу квоту – 30 квартир. Наразі маємо вже 22 учасники і ще 8 об’єктів інвестування виділили на додаткову реєстрацію. У будинку також житимуть люди з числа ВПО, бюджетники, люди з інвалідністю, багатодітні та молоді сім’ї, – зазначив Андрій Очеретний.

Вартість реалізації одного квадратного метра об’єктів інвестування становить 27 900 гривень. Як нагадують в міськраді, з 25 вересня по 8 жовтня включно триватиме додаткова реєстрація на участь у Програмі. Подробиці про Програму – за ЦИМ посиланням.

Зазначимо, що підготовчі роботи до будівництва Муніципального будинку на Привокзальній стартували в січні цього року.

Фото – з сайту міськради

Читайте також: У Вінниці вирішили провести додаткову реєстрацію кандидатів на участь у Програмі “Муніципальне житло”

Читайте також: У Вінниці стартували підготовчі роботи для будівництва чергового “муніципального житла”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.