Романтичні тури та екскурсії: «Офіс туризму Вінниці» опублікував перелік заходів на лютий

12:40
Автор: Vежа
Become a Patron!

«Офіс туризму Вінниці» презентує низку екскурсій і турів на лютий, які присвячені темі кохання і романтики. Це, наприклад, «Шляхетне кохання», «Вінниця: історії кохання», «Слідами справжнього кохання», «Твоя LOVESTORY» на ретро-тролейбусі та тур «У пошуках LOVESTORY». 

Як повідомляють на туристичному сайті міста Vinnytsia.city, крім цього, з нагоди Всесвітнього дня екскурсовода, відбудеться безкоштовна екскурсія середмістям Вінниці.

Розклад подій

11 лютого – Екскурсія середмістям «Шляхетне кохання». Гідеса Оксана Роздорожнюк. Захід розпочнеться о 13:00 з попередньою реєстрацією за ЦИМ посиланням.

12 лютогоТур «Мальовничими стежками Вінниччини» (Вінниця – Тиврів – Мурафа – Шаргород – Жмеринка). Гідеса Оксана Роздорожнюк. Розпочнеться тур о 8:30, а реєстрація потрібна ТУТ. Також цього дня відбудеться екскурсія «Вінниця: історії кохання» (гідеса Альона Сазонова). Реєстрація на екскурсію, яка розпочнеться о 14:00, ТУТ.

14 лютого – Екскурсія по місту «Твоя LOVESTORY» на ретро-тролейбусі. Музей вінницького трамвая і гідеса Катерина Ружило.
Реєстрація на захід за ЦИМ посиланням (початок о 16:00).

18 лютогоЕкскурсія «Слідами справжнього кохання» (з романтичним обідом в ресторані «Гостевія»). Гідеса Оксана Роздорожнюк. Подія розпочнеться о 8:30. Крім цього, відбудеться екскурсія «У пошуках LOVESTORY», з початком о 8:00, (Літин – Хмільник – Калинівка). Музей вінницького трамвая і гідеса Катерина Ружило.

21 лютого – До Всесвітнього дня екскурсовода – безкоштовна екскурсія середмістям Вінниці. Гідеса Оксана Роздорожнюк. Екскурсія розпочнеться о 15:00 з попередньою реєстрацією за ЦИМ посиланням.

26 лютого – Екскурсія «Вінниця: історії кохання». Гідеса Альона Сазонова. Реєстрація на захід, котрий розпочнеться о 14:00, ТУТ.

Зазначено, що маршрути всіх екскурсій розроблені так, щоб у випадку повітряної тривоги можна було направитися в найближче укриття. За новинами та можливими змінами в розкладі стежте на сторінках «Офісу туризму Вінниці» у Facebook та Instagram, а також у телеграм-каналі «Туристичні новини Вінниці».

Фото – Vinnytsia.city

Читайте також: Ілюзіон “Експрес”, будинок Райхера і готель “Бель В’ю”: Вінницький краєзнавчий музей створив першу екскурсію в супроводі бота

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.