Борці дитячо-юнацької спортшколи «Вінниця» здобули три медалі на міжнародному турнірі «Prague wrestling open 2022»

11:00

Борці міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вінниця» взяли участь у міжнародному турнірі «Prague wrestling open 2022». Вони привезли два «золота» та одне «срібло».

Як повідомляє Вінницька міська рада, дві золоті нагороди здобули вінничани Михайло Дідик у ваговій категорії 47 кілограмів та Андрій Вітковський у ваговій категорії 57 кілограмів.

Друге місце посів Матвій Плахотнік у ваговій категорії 47 кілогамів. Також четверте місце посіли Ілля Орлюк та Максим Шарденко.

Сьогодні важливо підтримувати молодь, адже вона – наше майбутнє, – каже іголова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський.

Він додає, що на Вінниччині підтримуються належні умови для тренування юних спортсменів, які потім представляють наш регіон на міжнародних і всеукраїнських змаганнях.

Зазначено, що за першість боролися спортсмени з дев’яти країн світу.