Борги по зарплаті на Вінниччині зросли майже на 48%

10:21
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Станом на 1 січня 2021 року на Вінниччині заборгованість з виплати заробітної плати зросла до 20 мільйонів 389 тисяч 500 гривень. У порівнянні з 1 січня 2020 року борг зріс на 47,7%. 

Як повідомляється на сайті Головного управління статистики у Вінницькій області, загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати включає дані економічно активних підприємств, суб’єктів господарювання, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, а також економічно неактивних підприємств.

Зазначено, що станом на 1 січня 2020 року борг становив понад 13 мільйонів 803 тисячі.

Раніше повідомлялося, що за минулий рік розмір середньої заробітної плати у Вінницькій області зріс на понад 13%. Зокрема, лише з серпня до вересня розмір середньої зарплати збільшився на 6,3%.

Окрім того, у звіті Управління статистики за січень-вересень 2020 року, йшлося про зростання заборгованості по зарплатах.

У вересні, порівняно з 1 січня 2020 року, заборгованість по зарплатах в області зросла на 28,9% і склала майже 4 мільйони гривень. А ось заборгованість працівникам економічно активних підприємств порівняно до 1 вересня збільшилась на 88,9%.

Читайте також: На Вінниччині розмір середньої зарплати зріс на 13,3% за рік

Читайте також: Зростання корупції та падіння промисловості: стан справ на Вінниччині в офіційній статистиці

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.