Борг перед ВМТЕ – 164 мільйони гривень: вінничан просять намагатися вчасно оплачувати комунальні рахунки

17:53
Become a Patron!

Вінницькі теплопостачальні підприємства практично завершили підготовчі роботи та готові подавати тепло у квартири городян. Проте, станом на вересень місяць, містяни заборгували тільки перед комунальним підприємством «Вінницяміськтеплоенерго» 164 мільйони гривень. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, вінничан просять намагатися вчасно оплачувати комунальні рахунки.

– Ми сподіваємося, що городяни розуміють усю складність ситуації та важливість в даних умовах вчасно розраховуватися за спожиті послуги. Навіть у мирний час, така проплата завжди була запорукою отримання послуги надалі, а у воєнний час і поготів, – йдеться у дописі Департаменту міського господарства міськради. 

Зазначено, що тим, хто не має змоги розрахуватися зі своїм боргом одразу, підприємство пропонує укласти договір реструктуризації. Таким чином спочатку сплачується 50% заборгованості, а решта – частинами впродовж визначеного часу.

– Уже скоро, при відповідних погодних умовах, тепло буде подано у домівки вінничан. Але, ми маємо розуміти, що через загрози військового часу, цей опалювальний сезон може бути досить складним. Тому нам усім потрібно як ніколи мобілізуватися, і, незважаючи на складні часи – робити свою роботу. Міська рада постійно тримає ситуацію на контролі, розробляються різні алгоритми реагування на можливі форс-мажорні обставини, аби у випадку чого якнайшвидше відновити надання послуг чи допомогти вінничанам в інший спосіб, – йдеться в дописі.

Фото – зі сторінки Департаменту міського господарства Вінницької міської ради у Facebook

Читайте також: Підготовка до опалювального сезону: у Вінниці стартує Програма по підтримці мешканців багатоквартирних будинків

Читайте також: У “Вінницяміськтеплоенерго” заявили про стовідсоткову готовність до опалювального сезону

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.