У “Вінницяміськтеплоенерго” заявили про стовідсоткову готовність до опалювального сезону

15:43
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У КП ВМР “Вінницяміськтеплоенерго” зазначають, що підготували теплове господарство Вінниці до опалювального сезону на 100%.

Про це повідомляють на сайті підприємства.

Вказано, що під час міжопалювального періоду у 2022 році теплопостачальне підприємство здійснило ремонтно-профілактичні та налагоджувальні роботи у всіх 48 котельнях, 63 центральних теплових пунктах, 418 індивідуальних теплових пунктах та у 1445 теплових камерах.

Одночасно відбулися гідравлічні випробування теплових мереж, загальною протяжністю 175 км у двотрубному виконанні. Були проведені роботи з планової повірки приладів обліку теплової енергії, природного газу, електричної енергії та холодної води. Роботи з реконструкції тепломереж було проведено на 16 ділянках, і до речі, на 6 ділянках роботи із заміни аварійних мереж наразі ще тривають.

– Цьогоріч готовність до початку опалювального періоду 2022-2023 рр. відбувалась у важких умовах воєнного часу. Але КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», не зважаючи на складні обставини, зуміло гідно підготуватися до початку опалювального сезону на 100% і за результатами перевірки, яка проводилась з 13 по 15 вересня за участю представників Управління Держенергонагляду у Вінницькій області … отримало Акт готовності до роботи в опалювальний період 2022-2023 рр, – йдеться в повідомленні.

Зазначають, що щороку КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» проводить підготовку до опалювального сезону, яка триває з квітня по жовтень. За цей час підприємство здійснює роботи з реконструкцій аварійних мереж та ремонт і технічне обслуговування обладнання всього великого комплексу теплового господарства, яке складається з котелень, центральних теплових пунктів (ЦТП), індивідуальних теплових пунктів (ІТП), теплових камер, організовує заходи з підвищення енергоефективності.

Фото – “Слово і Діло”