Боксер з Вінниці Андрій Ісаков став срібним призером міжнародного турніру в Угорщині

8:45
Автор: Vежа

Боксер з Вінниці 22-річний Андрій Ісаков став срібним призером міжнародного турніру “Bocskai Memorial Tournament” в Угорщині.

Про це повідомили на сайті Федерації боксу України. Там зазначили, що фінальні поєдинки відбулися у суботу, 12 лютого, в місті Дебрецен. І Андрій Ісаков став срібним призером змагань, поступившись бразильцю Кено Машаду.

У Федерації боксу Вінницької області кажуть, що міжнародний турнір “Bocskai Memorial Tournament” є другим найстарішим турніром в Європі та вважається одним з найпрестижніших стартів континенту. Цього року змагання відбулися 66-й раз, і участь у них брали чоловічі та жіночі команди. Чоловічу збірну України представляли 10 спортсменів.

Результати українських боксерів

Олександр Меленюк (63.5 кг) переміг Ромео Косту з Уельсу та став чемпіоном змагань.
Юрій Захарєєв (71кг) здолав Ласло Козака з Угорщини та став чемпіоном змагань.
Богдан Толмачов (80 кг) через хворобу був вимушений знятися з фінального поєдинку. В боксера срібна медаль.
Андрій Ісаков (86 кг) у півфіналі переміг Петара Льєшевича з Чорногорії, а у фіналі поступився бразильцю Кено Машаду та став срібним призером змагань.
Аркадій Карцан (92 кг) переміг Євгена Павловського та став чемпіоном змагань, срібло у ще одного українця.

Зазначимо, що минулого року Андрій Ісаков став срібним призером Чемпіонату України до 22 років. У Федерації боксу Вінницької області його називають одним з найкращих боксерів Вінниччини.

Андрій Ісаков. Зріст – 178 см. Дата народження – 24 грудня 1999 року (22 роки). Народився у с. Агрономічне Вінницького району Вінницької області. Стійка – лівобічна (правша). Почав займатися боксом у 10 років у Вінниці під керівництвом тренера Владислава Кашеєва, з яким співпрацює і досі. Досягнення в аматорах: майстер спорту міжнародного класу, переможець багатьох всеукраїнських та міжнародних турнірів, Переможець Кубку України-2018; Бронзовий призер чемпіонату України-2018. Професійний рекорд 5-0-0 (3 КО) (джерело – fbu.org.ua).