Біля Головної ялинки Вінниці відбудеться фестиваль національних культур

13:22
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Сьогодні, 26 грудня, в Центральному парку ім. М. Леонтовича відбудеться фестиваль національних культур. Тут вінничани зможуть дізнатися більше про культуру Індії, а також – єврейську та ромську культури.

Як повідомила Вінницька міська рада, 26 грудня о 18:00 у Центральному парку ім. М. Леонтовича біля Головної ялинки міста відбудеться фестиваль національних культур.

Тут вінничани зможуть дізнатися про культуру Індії, а також – єврейську та ромську культури. Крім того, можна буде подивитись на національний одяг жителів Африки та Азії, їхні прикраси, предмети побуту та познайомитись з видатними діячами культур різних народів в рамках виставки “Мозаїка культур”.

Тут всі охочі відчують неповторний, унікальний колорит ромської та єврейської культур. Танці, пісні, поетичні твори – усе це у виконанні представників національних меншин, що мешкають в інтеркультурній Вінниці, – зазначив Директор департаменту культури міської ради Максим Філанчук.

На початку фестивалю свою культуру представлять роми. З концертною програмою виступить ансамбль пісні й танцю “Братство”. Потім на сцену вийде студентська творча спільнота Вінницького медичного університету ім. М.І. Пирогова з Індії. Презентуватиме єврейську культуру гурт єврейських наспівів “Knafaim”, що в перекладі означає “Крила”.

Фото – https://www.vmr.gov.ua/ та архів “Vежі”

Читайте також: Золото тисяч вогників: у Вінниці відкрили новорічну ялинку. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: У вінницькому Центральному парку відкрився новорічний ярмарок. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: У Вінниці на День Святого Миколая відкриють Головну ялинку міста. ПРОГРАМА НОВОРІЧНИХ ЗАХОДІВ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.