Бійця з Вінниччини посмертно нагородили орденом «За мужність»

7:34
Автор: Vежа
Become a Patron!

Молодший сержант Володимир Мовчанюк загинув 30 березня. Згідно з указом Президента, бійця з Вінниччини посмертно нагороджено орденом «За мужність». 

В указі Президента України від 25 травня 2020 року визначено захисників України, яких нагороджено державними нагородами за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України. Серед них і Володимир Мовчанюк з Вінниччини. Його нагороджено орденом «За мужність» III ступеня посмертно.

Молодший сержант Володимир Сергійович Мовчанюк загинув під час виконання бойового завдання в районі н.п. Первомайське Ясинуватського району Донецької області. Проходив службу на посадах старшого навідника мінометного взводу, командира кулеметного відділення мотопіхотного батальйону, з серпня 2018 року — командира гранатометного відділення.

Куля снайпера обірвала життя 36-річного бійця 30 березня.

Військовослужбовець проживав у с. Андрушівка Погребищенського району Вінницької області. Служив за контрактом із травня  2015 року, який продовжував двічі. Був не одружений. У нього залишились батьки й молодший брат, який також захищав Україну у війні.

Фото – “Голос України” та Український мілітарний портал

Читайте також: На фронті загинув мешканець Вінниччини Володимир Мовчанюк

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.