Бегонії, агератум та альтернантера: у Вінниці висадять понад 3 000 квітів у патріотичних кольорах

17:17
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Відсьогодні у Вінниці почали висаджувати квіти у двох локаціях – на площі Героїв Майдану та на Замковій горі. Понад три тисячі бегоній, тагетисів та агератумів у кольорах українського стяга та народної вишивки висаджують працівники “Вінницязеленбуду”.

Як повідомили на сайті Вінницької міської ради, сьогодні працівники “Вінницязеленбуд” почали прикрашати місто квітами. Так, на площі Героїв Майдану оформили клумбу у вигляді вишиванки та висадили 1 100 альтернантер та бегоній різних кольорів. Найближчим часом планують висадити квіти поблизу Будинку офіцерів та на Майдані Незалежності.

 

Як розповіла заступниця директора з агротехнічних питань “Вінницязеленбуду” Тетяна Прибиш, квіти, які висаджують не потребують додаткового догляду – вони адаптовані до наших кліматичних умов:

Ці квіти не примхливі. Звісно, потрібно вчасно їх поливати, прополювати. Вони повинні квітнути аж до вересня.

Також сьогодні ведуть підготовчі роботи перед висадкою квітів і на Замковій горі. Там планують висадити квіти синього та жовтого кольорів:

Вже закінчуємо знімати дернину, робимо розбивку грунту і почнемо висаджувати квіти. Загальна кількість квітів перевищує 2 500, – додає Тетяна Прибиш.

Фахівці підприємства формують дизайн для кожного квітника. Втім, у “Вінницязеленбуді” зізнаються, що цьогоріч відмовилися від запланованого та оформили клумби в місті у патріотичній тематиці:

Дизайн був дещо змінений у зв’язку зі страшними подіями в Україні. Через війну вирішили не витрачати кошти на закупівлю квітів, все зробили власними силами. Ми збирали ще восени насіння, потім його засіяли, чекали, щоб проросло. А ось такі квіти, як бегонію та альтернантеру розмножували вегетативним способом. Таким чином отримали необхідну кількість квітів.

 

Фото – ВМР

Читайте також: Російсько-українська війна – 13 травня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.