Бармен-шоу, флешмоб та квест: в центрі Вінниці школярам допомагатимуть обрати професію

12:45
Автор: Vежа
Become a Patron!

Цього тижня у середмісті Вінниці влаштують великий захід, аби познайомити старшокласників з різними професіями та допомогти їм визначитися з майбутньою справою. Учасникам також обіцяють подарунки, концерт та бармен-шоу.

На Європейській площі вже у четвер, 19 вересня, о 13 годині розпочнеться профорієнтаційна акція «Територія вибору». Захід покликаний сприяти професійному самовизначенню молоді та сформувати у них позитивне ставлення до професій, які нині затребувані на ринку праці, повідомляють на сайті Вінницької ОДА.

Для учнів 8-11 класів шкіл міста готують профорієнтаційний квест «Атлас професій», флешмоб, майстер-класи, презентацію професійно-технічних навчальних закладів. Окрім цього обіцяють влаштувати бармен-шоу та підготувати показ моделей одягу та зачісок.

До речі, протягом заходу працюватиме консультаційний пункт служби зайнятості, де фахівці зможуть  допомогти з вибором майбутньої професії, застосувавши сучасні діагностичні методики. Також для учасників акції готують розважальні виступи від студентів навчальних закладів, а найактивніші ще й зможуть отримати подарунки.

Організаторами заходу є Вінницький обласний центр зайнятості у партнерстві з Департаментом освіти і науки Вінницької ОДА, Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, Вінницьким державним центром естетичного виховання учнів, Департаментом освіти Вінницької міської ради, Донецьким національним університетом імені Василя Стуса.