Автобус, обігрівачі та україномовна література: з Вінниці передали черговий гумвантаж у місто-друг Балаклію

11:17
Автор: Vежа
Become a Patron!

З Вінниці до деокупованої Балаклії передали черговий гуманітарний вантаж. Цього разу на схід везли обігрівачі та книги. Також – другий автобус, який Вінниця отримала від польського міста-побратима Кельце як гуманітарну допомогу.

Як повідомляє Вінницька міська рада,  за словами директора департаменту транспорту та міської мобільності міської ради Андрія Сорокіна, зважаючи на руйнування Балаклії, які завдали російські окупанти, зокрема їхній транспортній інфраструктурі, вирішили передати до деокупованого міста саме такий транспорт:

Цей автобус обладнаний 30 сидячими місцями, а загальна пасажиромісткість – до 100 осіб. Автобус низькопідлоговий, обладнаний спеціальним збірним майданчиком з місцем для інвалідного візка, висувним пандусом. Також – клімат-контролем, автономним опаленням, інформаційним табло та зовнішніми дзеркалами з електрорегулюванням.

 

Як додає координатор Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, депутат ВМР В’ячеслав Терліковський, до деокупованого міста везуть декілька десятків обігрівачів:

Зважаючи на те, що попереду ще два холодні місяці – ми, в рамках роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, знайшли можливість передати ще декілька десятків електричних нагрівачів різної потужності від 0,5 кВт до 2 кВт. Їх надало вінницьке підприємство “Маяк”. Ми з колегою Ярославом Матвійчуком будемо супроводжувати весь цей вантаж. На місці плануємо поспілкуватися із тамтешніми керівниками, дізнатися, які ще потреби має Балаклія, аби й надалі мати можливість допомагати тій частині України, яка першою взяла на себе удар країни-терориста.

Також Балаклії передали декілька десятків коробок україномовної літератури, які раніше зібрали вінницькі комунальні освітні заклади.

Нагадаємо, 19 жовтня у Вінниці відбувся благодійний концерт “Культурного десанту”, в рамках якого музиканти презентували проєкт “Разом”. Митці вже побували в деокупованих містах України й тепер збирають допомогу у центральних та західних областях, аби відправити її до звільненої Харківщини. У рамках цієї ініціативи Вінниця стала містом-другом для Балаклії.

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: Вінниця передала в Балаклію черговий гуманітарний вантаж

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.