Аваков привіз до Вінниці нові поліцейські автомобілі та “мотиваційну програму” МВС. ФОТО

13:16
Автор: Vежа
Become a Patron!

Сьогодні, 19 грудня, до Вінниці приїхав Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Під час робочого візиту він передав поліцейським Вінниччини 14 новеньких автомобілів Renauit Duster та презентував першу мотиваційну програму МВС для рятувальників та поліцейських. 

Як повідомили на сайті Міністерства внутрішніх справ України, вісім автівок отримали групи реагування патрульної поліції Жмеринського, Погребищенського, Немирівського, Хмільницького, Барського, Бершадського та Ямпільського районів. Три автомобілі передали поліцейським групам реагування патрульної поліції Тростянецького, Теплицького та Літинського підрозділів. Ще два автомобілі отримали дільничні офіцери поліції Вінницького районного відділу поліції. А мікроавтобус Ford Transit Custom доставлятиме на місця вчинення правопорушень слідчо-оперативні групи новоствореного Київського відділення поліції.

У повідомленні йдеться, що очільник МВС презентував поліцейським та рятувальникам Вінниччини перший мотиваційний пакет МВС, основа програми якого – отримання власного житла на умовах пільгового фінансового лізингу.

– Підтриманий Кабінетом Міністрів та Верховною Радою, мотиваційний пакет складається з трьох ключових компонентів, – розповів Арсен Аваков. – Перший – підвищення заробітної плати для поліцейських та рятувальників в середньому на 30%. Другий – програми компенсації за орендоване житло. І основний компонент програми – отримання власного житла поліцейським після двох років служби на основі іпотеки до 20-річного пільгового фінансового лізингу з урахуванням повного погашення відсотків з боку міністерства та бонусного погашення до 40% лізингу.

У свою чергу голова ДСНС Микола Чечоткін додав, що іпотека це той механізм, який дозволяє одразу після оформлення документів отримати житло, і що умови її отримання дуже вигідні.

Також, за словами Арсена Авакова, для поліцейських та рятувальників розроблять ще дві мотиваційні програми. Одна з них буде стосуватися страхування поліцейських та рятувальників, а інша – професійного росту та підвищення компетенції.

Фото – mvs.gov.ua