Аукціон з прапорами з підписами Зеленського та Залужного, Pianoboy і “Пан Карпо”: у Вінниці відбудуться благодійний аукціон та концерт

15:26
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці відбудуться благодійний концерт та аукціон від учасниць конкурсу “Міс Вінниця”. Зірковими гостями проєкту стануть “Pianoбой” (Дмитро Шуров) і гурт “Пан Карпо” (Карпо). Зібрані кошти передадуть на допомогу ЗСУ.

Як повідомляється на фейсбук-сторінці “Культурний Код. Вінниця”, благодійний проєкт “Краса – допоможе, Україна – переможе!” готує міський палац мистецтв “Зоря”.

Вказано, що захід передбачає концертну програму за участі відомих вінницьких виконавців та спеціальних гостей: Pianoboy та “Пан Карпо”.

Крім того, передбачені аукціон власних поробок від учасниць конкурсу, аукціон прапорів України за підписами Президента України – Володимира Зеленського, Головнокомандувача ЗСУ – генерала Валерія Залужного та експрем’єр-міністра Великобританії – Бориса Джонсона.

Вказано, що також буде передбачена пряма трансляція події ТУТ.

Так, концертна програма та аукціон від учасниць конкурсу “Міс Вінниця” відбудуться 20 квітня, о 19:00 в “MontBlanc”(вул. Соборна, 34). Вартість квитків – від 300 гривень. Придбати їх можна ТУТ.

Всі зібрані кошти під час заходу будуть перераховані на допомогу Збройним Силам України.

Фото lh3.googleusercontent.com