АТОвець з Вінниччини переміг на Всеукраїнських змаганнях з кросфіту. ВІДЕО

12:28
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Роман Кашпур з Вінниччини посів перше місце у своїй категорії на змаганнях з кросфіту серед ветеранів АТО/ООС, які на фронті втратили кінцівки. У змаганнях, що відбулись у Харкові 1 березня, взяли участь 19 спортсменів з 15 міст України. 

Як зазначено на фейсбук-сторінці благодійного фонду “Харків з тобою”, Роман переміг у категорії “Атлети-професіонали”. Також ТСН оприлюднило відеосюжет зі змагань.

На другому фото – Роман Кашпур

  

Суддями були колишні їх учасники – четверо ветеранів, адаптивних спортсменів. Зазначено, що таким чином було зафіксовано найбільшу кількість ветеранів за всю історію “Ігор Героїв”.

Цього року учасники змагались у двох категоріях: “Атлети-професіонали”, в якій і переміг Роман Кашпур, та “Атлети-дебютанти”.

Як зазначено на сайті міста Хмільник, Роман Кашпур у 19 років покинув навчання в університеті заради того, щоб піти на фронт. Згодом, коли хлопцю було 22 роки, в бою з окупантами він отримав поранення та втратив ногу.

Як відомо, протез для кінцівки Роман отримав усього два місяці тому. “Лише півтора місяця знадобилось воїну, аби знову стати на ноги. Тепер Роман на протезі, проте це не змусило його вести активний та здоровий спосіб життя” – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що змагання присвячено приверненню уваги до реабілітаційного центру “Next Step Ukraine” (м. Ірпінь), що надає допомогу пораненим, які втратили здатність рухатися.
На підтримку Центру було проведено збір благодійних коштів. Результатом стали 11 230,00 гривень (з них – 50 доларів США), а також різними способами додано 5932,00 гривень, тобто разом – понад 17000,00 гривень.

Фото – зі сторінки “Ігри Героїв – Харків – 2020”, xmilnuk.vn.ua

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.