«Атмосферу роблять люди»: київські рокери Detach їдуть з концертом у Вінницю

10:20
Автор: Марина Однорог
Become a Patron!

Для цього гурту не існує ніяких рамок, шаблонів та кордонів — це музична революція в чистому вигляді, яку вони везуть до Вінниці і обіцяють багато сюрпризів.

Їх називають одним із найбільш популярних  гуртів фестивального літа 2016, претенденти на «Відкриття року» за версією премії YUNA, єдина за всю історію існування музичних талант-шоу в Україні група подібного жанру, яка не тільки потрапила на прямі ефіри, а й пройшла в суперфінал, залишивши далеко позаду більш форматних музикантів – і це далеко не все, що можна сказати про DETACH. Вже 14 квітня о 19.00 в нічному клубі  Feride Plaza  вінничани зможуть почути тих, хто здійснив своєрідну музичну революцію на телебаченні і не тільки.

DETACH постійно експерементують зі своїм звучанням та з емоціями глядачів, вони дивують та шокують, а також завжди роблять із своїх виступів шоу. Свого часу їх називали українськими Linkin Park або Bring Me The Horizon, але зараз це все вже неактуально, адже слово DETACH саме по собі стало музичним визначенням, соціальною категорією і просто діагнозом.

  • Кожне місто в своєму турі ми чекаємо з нетерпінням і якимось побоюванням. Як нас прийме публіка? Скільки людей прийде на концерт? Але кожен раз в підсумку все виходить набагато краще, ніж можна було навіть уявити. У багатьох містах аншлаги, але навіть на тих концертах, де в залі менше людей, ніж ми очікували – все одно дуже душевна атмосфера. Тепла і сімейна. Ми впевнені, що у Вінниці все буде дуже круто, давно хотіли потрапити в це місто і чули про нього багато хорошого! Круто було б побачити наших друзів з Вінниці – групи Space of Variations і The Hypnotunes. Думаємо, вони теж заглянуть на наш концерт, якщо в ці дні не буде своїх виступів, – розповідає менеджерка гурту Анна Салата.

Багатьом фанатам цієї музичної суміші може здатися, що формат нічого клубу Feride Plaza не занадто пасуватиме рокерам Detach, але менеджерка «заспокоює» фанів.

  • Feride Plaza – місце з великою сценою, хорошим світлом, звуком, екранами і всім, що треба для гарного виступу DETACH. Атмосферу роблять люди. На цьому концерті будуть же не клубні хлопчики і дівчатка, а наші шанувальники, люди, які хочуть почути DETACH. А з ними нам буде максимально круто взагалі скрізь!

Варто зазначити, що DETACH наразі головні претенденти, які можуть потрапити на один із найкращих європейських фестивалів Sziget. Фанати гурту активно голосують за своїх улюбленців і гурт наразі випереджає навіть представників України на Євробаченні гурт O.Torvald.

  • Наші шанувальники – божевільні, в позитивному значенні цього слова! Вони дивують нас кожен день своїми сюрпризами. Це армія, з якою легко перевернути гори. Вони роблять для нас дуже багато. Ми навіть не називаємо їх фанами це наша сім’я. Тому ми взагалі не здивовані, – коментує таку популярність Анна.

А у Вінниці на фанів гурту чекають перевірені хіти з альбому I AM, абсолютно нові треки, відеоролики про закулісне життя музикантів і багато інших сюрпризів.

Квитки від 170 до 300 гривень. Придбати можна тут.

Фото надані менеджеркою гурту