Апеляційний суд не виявив адмінпорушення у діях чоловіка, який фотографував місце влучання ракети у Вінниці

18:19
Become a Patron!

Вінницький апеляційний суд 18 серпня задовольнив апеляційну скаргу вінничанина Т., який робив фото після влучання ракети на площі Перемоги. Постанову суду першої інстанції апеляційний суд скасував та встановив, що адміністративних порушень у діях чоловіка не було. 

Як повідомляє Вінницький апеляційний суд, 14 липня Т. фотографував місце влучення ракети у Вінниці як науковий співробітник Вінницького обласного краєзнавчого музею. Зазначено, що так він написав у поясненні і стверджує, що робив це «для історії».

На судовому засіданні громадянин Т. пояснив, що після запитання поліцейського «Що Ви робите?», фотографувати пошкоджений вибухом Будинок побуту «Ювілейний» перестав. Додає, що «злісної непокори вимозі припинити зйомку не було».

Крім цього, захисник наголосив, що у матеріалах справи доказів, що Т. відмовлявся виконувати законні вимоги чи розпорядження поліцейського при виконанні ним службових обов’язків – немає. Також, за його словами, десятидобовий адміністративний арешт у цьому випадку – не допустимий. Тому просив суд провадження у справі закрити.

Фото – Вінницький апеляційний суд

Читайте також: Довічне ув’язнення: апеляційний суд залишив без змін вирок чоловіку, який на Вінниччині вбив власника ферми та його співмешканку

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.