Апарат для гемодіалізу, медикаменти та витратні матеріали: вінницьким медзакладам передали допомогу від благодійників

13:34
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницька обласна клінічна лікарня ім. М. І Пирогова отримала від благодійної місії «Карітас» апарат для гемодіалізу, а від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу – витратні матеріали та медикаменти.

Як повідомляє голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий, релігійна місія «Карітас-Спес-Вінниця» римо-католицької церкви в Україні передала лікарні також антисептики та ліжко для немовлят. 

 

«Штучна нирка» – так називають апарат гемодіалізу. На Вінниччині такої процедури потребують 300 людей. Для них – це життя. Людині, яка потребує гемодіалізу, цю процедуру необхідно проходити тричі на тиждень. Тож іще один апарат гемодіалізу в найбільшій лікарні Вінниччини допоможе надати цю послугу більшій кількості пацієнтів. Під час війни – така можливість особливо цінна, – йдеться у дописі голови облради.

 

За словами директора медичного закладу Василя Паненка, нині лікарня надає широкий спектр лікувальних послуг.

На сьогодні ми маємо дуже багато пацієнтів – ми забезпечуємо максимально можливо безкоштовне лікування пацієнтів, які перебувають у нас на лікуванні. Тому благодійна допомога за різними напрямами дуже корисна для закладу. Вона буде використана для потреб наших пацієнтів, – каже Василь Паненко.

Зокрема, обласна клінічна психоневрологічна лікарня ім. О. І. Ющенка отримала медикаменти і витратні матеріали.

Крім того, що ми співпрацюємо з Національною службою охорони здоров’я, в нас є відділення, які не фінансуються через договори НСЗУ. Тому такі витрати покриваються з обласного бюджету. В минулому році було виділено 65 млн грн на медикаменти, заробітну плату та комунальні послуги. Дякую, що допомагаєте у цей складний час, надаєте нам гуманітарну допомогу і продуктами, і медикаментами, і витратними матеріалами. Для нас це – важливо, – каже директорка обласної лікарні Софія Кучерук.

Обласна лікарня активно допомагає нашим військовим. Фактично вона виконує функції, яких раніше навіть не було. У воєнний час ми всі згуртувалися. Ваш заклад дуже потужний, тут працює багато фахових спеціалістів. Щоденно ви зустрічаєте людей, які захищають нас на передовій, а тепер потребують допомоги від вас (…), – каже Вячеслав Соколовий.

Фото – зі сторінки Вячеслава Соколового у Facebook

Читайте також: Координаційний гуманітарний штаб закупив 30 тисяч хімічних грілок для військових з Вінниччини

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.