Вінницька ОДА визначила механізм компенсації збитків після вибухів на складах: потрібні чеки, квитанції та накладні

12:10
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Механізм відшкодування витрат на здійснення ремонтно-будівельних робіт на територіях, які постраждали від вибухів на складі боєприпасів поблизу Калинівського арсеналу – визначено. Кошти виділятимуться із державного бюджету.

Як повідомляє Вінницька обласна державна адміністрація, Валерій Коровій провів чергове засідання штабу з ліквідації наслідків нещодавньої надзвичайної ситуації.

Очільник ОДА наголосив, що оскільки відшкодування вартості будівельних матеріалів та ремонтних робіт здійснюватиметься за рахунок коштів із державного бюджету, то згідно із законодавством, на отримання компенсації мають право тільки ті громадяни, які пред’являть підтверджуючу документацію: чеки, накладні, квитанції.

Читайте також: Від вибухів на Вінниччині пошкоджено понад 5000 будинків

Вже визначено генерального підрядника, який здійснюватиме відшкодування витрат, що понесли жителі Калинівського та Вінницького районів – Калинівське комунальне підприємство «Благоустрій».

Завданням генерального підрядника є акумулювання всіх підтверджуючих документів щодо витрат населення на будівельні матеріали та ремонтно-відновлювальні роботи, відповідно до яких проводитимуться відшкодування їх вартості громадянам.

Також «Благоустрій» укладатиме договори субпідряду на постачання будівельних матеріалів та проведення ремонтних робіт з відповідними ліцензованими організаціями.

Адреса КП «Благоустрій»: місто Калинівка, вулиця Промислова, 51.
Телефони: (0233) 2-12-31. Директор підприємства: 098-654-64-08 – Артем Олександрович Дембовський.

Читайте також: Вибухова недбалість: на Калинівський арсенал виділили 25,5 мільйонів, але їх… не освоїли

За інформацією ДСНС України у Вінницькій області, роботи з перевірки та очищення території від вибухонебезпечних предметів – тривають. Наразі завершено розчищення, а особовий склад повернувся до роботи на половині території зони ураження (в радіусі 5-10 кілометрів).

Читайте також: Для відновлення Павлівки потрібні люди: чим допомогти та до кого звертатися

Наразі залучено 158 чоловік особового складу ДСНС, протягом тільки 3 жовтня обстежено 221 гектар лісових масивів, вилучено та передано на утилізацію 998 вибухонебезпечних предметів. Загальна кількість обстеженої території лісів – 18 тисяч 876 гектарів.

З приводу ліквідації наслідків вибухів на військовому арсеналі під Калинівкою можна звертатись за телефонами:

  • забезпечення транспортом – 067 430 41 78 (Сергій Волков)
  • забезпечення будівельними матеріалами – 067 722 89 51 (Дмитро Романченко)
  • «гаряча лінія» Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації: (04333)-2-13-35.