-
16 Листопада/ 12:40Місця
Публікація16.11.1612:40
Вінницькі трамваї митимуть за 36 тисяч у рік
Вимити до блиску вінницькі трамваї зобов’язалася компанія «Енвін», котра протягом 2017 року буде дбати про їх чистоту як ззовні, так і всередині.
Вартість послуг до 31 грудня 2017 року становить 36 тисяч гривень. Це найнижча ціна, яку ТОВ «Енвін» запропонувало під час тендеру на сайті публічних закупівель Prozorro.
У цю вартість входить механічна очистка від бруду: зовнішніх і внутрішніх поверхонь скла і кузова вагону; внутрішньовагонного обладнання; приладдя та пристроїв; підлоги; дезінфекцію обладнання приладдя та пристроїв у вагоні.
Цікаво, що вартість прибирання кожного з трамваїв різна. Так, новенький трисекційний трамвай «WinWay», реконструйований на базі чеського вагона КТ4UA, прибрати коштує найбільше – 175 гривень за штуку. Помити вагони «Міраж» та КТ4 буде дешевше – 105 гривень за штуку.
Додамо, що комунальне підприємство «Вінницька транспортна компанія» на сьогодні утримує 75 трамваїв а також 131 тролейбус та півсотні муніципальних автобусів.
Дякуємо!
Тепер редактори знають.