50 кращих фото зі святкування Дня міста-2021 у Вінниці

17:15
Автор: Vежа
Become a Patron!

Учора в центрі Вінниці було не проштовхнутися, адже усі святкували День міста. Виставки, концерти та “калейдоскоп” атракцій – саме таким ми запам’ятаємо 11 вересня 2021 року.  

Впевнені, що кожен зробив десятки фото зі святкування. Ми ж обрали 50 найкращих, які пропонуємо подивитися у підбірці нижче.

Святкування на Соборній 

Ще з 10:00 години ранку центр Вінниці почав “вбиратися” у святкове: тут облаштовували тематичні фотолокації, грала музика та виступали різні гурти й виконавці. Увагу поціновувачів арту безапеляційно завоювала локація “Вінницьке бієнале сучасного мистецтва”. А увагу малечі більше привернула інтерактивна виставка “Пісня води і полум’я” з протипожежною технікою різних часів, яку розгорнули біля Вежі Артинова. Також у цей день у Вінниці презентували клейноди та оновлені Почесні відзнаки.

Та офіційно програму Дня Вінниці відкрили о 14:00 на Майдані Незалежності – з танцями, конфеті і привітаннями від мера Вінниці, голови Вінницької облради, голови облдержадміністрації та Володимира Гройсмана.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Святкування біля “Книжки”

Вечірня концертна програма також була насиченою. На головній музичній сцені Дня міста виступили гурт “Go_А” з чарівною фронтвумен Катериною Павленко, Артем Пивоваров та хедлайнер цього вечора – гурт “Бумбокс”.

Як все було читайте у репортажі за ЦИМ посиланням.