48 годин нон-стоп: у Вінниці відбудеться NASA International Space Apps Challenge

11:27
Автор: Марина Однорог
Become a Patron!

Шість різних категорій, близько 50 учасників і 48 годин інтенсивної роботи над майбутніми проектами, які потім оцінить журі.

З 19 по 21 жовтня у Вінниці за адресою вулиця Тараса Шевченка, 5а  вперше відбудеться міжнародний хакатон NASA Space Apps Challenge 2018, який триватиме 48 годин у містах по всьому світу. У 2017 році цей хакатон зібрав 25 000 учасників у різних куточках світу.

Space Apps – це міжнародний щорічний хакатон, що об’єднує тисячі інноваторів, розробників, дизайнерів і просто тих, хто обожнює космос. Впродовж 48 годин учасники об’єднують свої зусилля для того, аби вирішити практичні завдання в одній з шести категорій дослідження космосу та навколишнього середовища.

– Якщо Ви допитливі та повні ентузіазму вирішувати проблеми, незалежно від вашої кваліфікації, запрошуємо приєднатись до хакатону.  Учасники можуть працювати з відкритими даними NASA для вирішення завдань та розробки інноваційних рішень. Рекомендується працювати в командах для досягнення кращого результату, але також можна приймати участь самостійно, – говорять організатори.

Переможець міжнародного відбору отримає запрошення в офіс NASA. Переможці Вінницького відбору отримають нагороди від організаторів та річну підписку на Sentinel Hub.

Учасники можуть створювати проекти в одній із категорій:

CAN YOU BUILD A…

Основним завданням проектів з цієї категорії буде вирішити проблеми при будівництві і створенні найрізноманітніших речей: від будівельних комплексів до роботів чи ракет.

HELP OTHERS DISCOVER THE EARTH

Базуючись на даних NASA, учасникам необхідно буде створити гру, відео-ролик, історію чи будь-що інше, що допоможе жителям Землі зрозуміти, як працює наша планета.

VOLCANOES, ICEBERGS, AND ASTEROIDS (OH MY)

В цій категорії, використовуючи дані NASA, ти створюватимеш проект, щоб відслідковувати наслідки стихійних лих та кризових ситуацій.

WHAT THE WORLD NEEDS NOW IS…

Ті, хто оберуть створювати проекти в цій категорії, будуть вирішувати одну або декілька проблем жителів Землі: обмеженість ресурсів їжі та води, забруднення повітря, відсутність житла та інше. Проекти можуть бути пов’язані з вирішенням проблем чи візуалізацією даних NASA.

AN ICY GLARE

В рамках цієї категорії учасникам потрібно буде створити проект, базуючись на даних NASA, щоб відстежити та проаналізувати Земну кріосферу (особлива оболонка Землі, для якої характерні мінусові температури повітря, води і порід, а також наявність льоду). Для кріосфери характерні такі кріогенні утворення, як системи льодяних хмар, снігові утворення, зледеніння водойм, гірські погоди з підземним льодом та ін.

A UNIVERSE OF BEAUTY AND WONDER

В цій категорії ти будеш аналізувати проблеми Сонячної системи та Всесвіту з наукової, художньої чи технологічної точки зору.

Дізнатись більше про кожну категорію, анонсовану проектом NASA Space Apps, можна перейшовши за цим посиланням.

Як взяти участь?

– Зареєструйтесь на сайті spaceappschallenge.org

– Позначте свою участь на сторінці Space Apps Vinnytsia

– Зберіть свою команду і переконайтеся, що всі зареєструвались;

– У випадку, якщо немає команди, її сформують на місці;

Участь безкоштовна 

Програма

П’ятниця, 19 жовтня

19:00 – початок

19:30 – короткий вступ, обговорення ідей

20:00 – нетворкінг (закінчення о 21:00)

Субота, 20 жовтня

10:00 – реєстрація, поділ на команди

11:00 – відкриття #SpaceAppsChallenge

11:15 – початок хакатону. Мозковий штурм, робота над ідеями

14:00 – обід

15 :00 -продовження хакатону. Робота над проектами.

19:00 – вечеря

20:00 -продовження хакатону (локація буде працювати всю ніч в режимі нон-стоп)

Неділя, 21 жовтня

9:00 – сніданок

9:30 – продовження хакатону. Робота над проектами.

13:00 – обід

14:00 – продовження хакатону. Робота над проектами.

15:00 -презентація результатів хакатону

16:30 – голосування та суддівство

17:00 – нагородження

17:30 – нетворкінг

Фото: 2018.spaceappschallenge.org