30 новобранців стали до лав поліції Вінниччини: хто вони і чому вирішили піти на службу? ФОТО

14:50
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Сьогодні, у Центральному міському парку Вінниці присягу поліцейського прийняли 30 новобранців. Так, 22 чоловіка та 8 жінок після проходження шестимісячного навчання поповнили лави правоохоронців не тільки міста Вінниці, але й районів. 

Як розповіла Vежі Анна Олійник, речниця Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, чи не найбільше поповнення очікує на посадах дільничних інспекторів – присягу сьогодні прийняли 11 таких правоохоронців. Також серед новачків було і п’ять представників конвойної служби.

         

 

Поповнення також очікують і серед інспекторів з особистої безпеки, охоронців адміністративних будівель, “кадровиків” та деякі інші посади в Національній поліції Вінницької області.

        

Vежа вирішила дізнатись, ким були новобранці до служби в правоохоронних органах та чому вирішили стати на захист правопорядку.

Андрій
Посада: дільничний інспектор

Я вирішив стати прикладом, як служити й захищати український народ, для чого й склав сьогодні присягу. Я з 2011 року був у військах спеціального призначення “Барс”, потім підписав контракт з “Ягуаром”, був у батальйоні особливого призначення МВС України “Миротворець”. Після того вирішив йти далі: закінчив Харківську академію і досі ношу погони, вже невдовзі будуть лейтенантські.

Христина
Посада: інспектор сектору кадрового забезпечення

  

Поліцейським я вирішила стати одразу після того, як закінчила юридичний факультет, бо захотіла служити на благо державі. До цього працювала юристкою.

Анастасія
Посада: дільничний офіцер поліції

  

Робота поліцейським – це покликання, я думаю. В наш час жінка-дільничний офіцер поліції – це рідкість. В нас країна з гендерною рівністю. Тому я також хотіла б стати прикладом для інших жінок, щоб вони знали, що можна працювати на рівні з чоловіками.
До роботи в поліції працювала рієлтором, приватним підприємцем, а також виховувала дитину. Планувала стати поліцейським давно, але остаточно вирішила після виходу з декретної відпустки.

Яна
Посада: дільничний офіцер поліції

  

Я довго, багато років, думала над тим, щоб стати поліцейським і нарешті вирішила. Думаю, через покликання. До того працювала вчителькою. В мене педагогічна освіта, тож я працювала ще й дитячим психологом.

     

Попри те, що сьогодні 30 новобранців присягнули охороняти права людини,  в кадровому забезпеченні Національної поліції області досі “некомплект” й 11% правоохоронців не вистачає.

Нагадаємо, як повідомляв 19 вересня Редван Усеїнов, начальник управління патрульної поліції у Вінницькій області “в особовому складі (Управління патрульної поліції у Вінницькій області – авт.) некомплект 89 людей”.

Фото Марини Сербінович

Читайте також: Кількість розкритих злочинів зменшилась на понад 35%: патрульна поліція Вінниці прозвітувала за 9 місяців роботи. ГРАФІКА

                                                                                                                              

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.