12 транспортних та 8 пішохідних: деталі майбутнього світлофорного об’єкту на Старому місті

17:52
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці на Старому місті на ділянці вулиці Московської від перехрестя з вулицею 8-го березня до перетину з вулицею Якова Гальчевського встановлять новий світлофорний об’єкт. Передбачається, що він включатиме в себе 20 світлофорів: 12 транспортних та 8 пішохідних. 

Як йдеться на сайті Вінницької міської ради, роботи по встановленню світлофорів розпочнуть наприкінці весни – на початку літа. Цей об’єкт буде підключений до загальноміської системи АСКДР.

У рамках реконструкції перехрестя також буде врегульовано велосипедний рух: зроблять велосмуги, які з’єднають наявну велоінфраструктуру на вулицях Московській та Якова Гальчевського.

За словами директора Вінницького КП “СМЕД ОДР” Сергія Чернова, розроблений проєкт світлофорного об’єкту проходить експертизу. Посадовець додає, що необхідність у світлофорному регулюванні на цій ділянці виникла через зростання кількості транспортних засобів, що призвело до утворення заторів та суттєвих незручностей для мешканців Старого міста. Також на цій ділянці дороги досить часто трапляються дорожньо-транспортні пригоди.

Нагадаємо, нещодавно виконком надав дозвіл на проєктування світлофорного об’єкту на Старому місті, в районі вулиць Московської, 8-го березня та вулиці Якова Гальчевського.

Фото – vmr.gov.ua