11 новообраних депутатів Вінницької облради відмовилися від мандатів. ПЕРЕЛІК

17:45
Автор: Катерина Дядюк

Одинадцять кандидатів у депутати Вінницької облради 8-го скликання написали заяви про відмову від депутатських мандатів. Це зробили ті, хто набрав достатню кількість голосів на виборах для проходження в раду.

Про це зазначено у двох постановах Вінницької обласної ТВК, опублікованих на сайті облради – №71 (від 13 листопада) і №72 (від 17 листопада).

З них відомо, що заяви написали представники чотирьох обласних організацій політичних партій: “За майбутнє”, Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, “Опозиційна платформа – За життя” і “Європейська солідарність”. Їх визнали такими, що не набули депутатського мандата, а депутатами визнали наступними за черговістю кандидатів.

Так, у партії “За майбутнє” заяви про відмову від мандата написали троє людей: Петро Юрчишин, народний депутат Верховної Ради України, Олександр Кубряк, ФОП, і Олександра Гуменчук (працює у Київській академії мистецтв). Замість них депутатські мандати отримали Олег Дяченко, директор ТОВ “Богданівське”, Світлана Павлуник, директорка закладу загальної середньої освіти №1 м. Калинівка, і Сергій Редчик, Хмільницький міський голова.

У партії  Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” від депутатських мандатів відмовилися Олег Мейдич, народний депутат Верховної Ради України, і Андрій Мельник, в.о. начальника КП “Тульчинське міжрайонне бюро технічної інвентаризації”. Замість них депутатські мандати набули наступні за черговістю кандидати: Володимир Гнатишен, директор сільськогосподарського ТОВ “Агрокряж”, та Ігор Яцина, ФОП.

У партії “Опозиційна платформа – За життя” заяви про відмову від депутатських мандатів написали Ігор Кісільов, народний депутат Верховної Ради України (на виборах був першим кандидатом), і Вікторія Літвінчук, заступниця директора ТОВ “Грандлітоїл”. Відтак, депутатські мандати отримали Сніжана Войтко і Вікторія Поліщук (тимчасово не працюють). Але вже за кілька днів Сніжана Войтко і Вікторія Поліщук написали заяви й відмовились від своїх депутатських мандатів. Також заяву про відмову написала й Наталія Волкова, директорка ТОВ “СТИЛЬ Д”. Тож за черговістю депутатами стали Денис Мазуренко, ФОП, Роман Квітко та Олександр Царенко (тимчасово не працюють).

У партії “Європейська солідарність” від депутатського мандату відмовилася Олена Верлан-Кульшенко, викладачка кафедри патологічної анатомії, судової медицини та права ВНМУ ім. Пирогова. Відтак, замість неї мандат отримала Ірина Колесник, старша менеджерка з логістики у ФОП “Самойлова Олена Анатоліївна”.

Нагадаємо, що вже цієї п’ятниці, 20листопада, новообрана Вінницька обласна рада збереться на свою першу сесію. Детальніше про це ТУТ.

Фото – з архіву Vежі

Читайте також: Три новообрані депутати Вінницької міської ради від ОПЗЖ відмовилися від мандатів

Читайте також: Оприлюднено офіційні результати виборів до Вінницької міськради та мера Вінниці

Читайте також: ЦВК оголосила результати виборів до Вінницької райради

Читайте також: Хто став депутатом Вінницької обласної ради. ПЕРЕЛІК

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.