1 грудня у Вінниці запрацює сервіс доставки української піцерії «Pronto Pizza»

17:02
Автор: Vежа
Become a Patron!

Оновлено: 29 Листопада 2021, в 21:04

На правах реклами

З 1 грудня у Вінниці відкривається новий сервіс доставки смачних піци та суші. З нагоди відкриття мережа “Pronto Pizza” розігрує 100 піц та 100 ролів на своїй інстаграм-сторінці. Мережа піцерій відома своєю швидкою доставкою, а також постійними акціями.

“Pronto Pizza” – це не лише українська мережа піцерій. Це український бізнес, який в умовах пандемії розвивається та розширюється. Так, відкриття піцерії у Вінниці відбудеться вже 1 грудня.

Замовити гарячу піцу з сирними, ковбасними чи кунжутними бортиками або ж смачні роли вінничани зможуть вже з наступного тижня і таким чином самим переконатись в якості українського продукту.

 

Окрім того, з нагоди відкриття у Вінниці розігруються 100 піц та 100 ролів (розіграш відбудеться 30 листопада). Всі деталі – на інстаграм-сторінціPronto Pizza“. Забрати свою піцу чи роли переможці зможуть протягом 2-21 грудня.

Трішки історії створення “Pronto Pizza”

Відомо, що засновник закладу мережі піцерій Микола Федеркевич деякий час проживав в Італії, де вчився всім тонкощам випікання не лише піци, але й приготування різноманітних страв в одному з місцевих ресторанчиків.

Повернувшись за власним бажанням до рідного Івано-Франківська, він розпочав свою справу у 2010 році з невеликого кіоску, де готував піцу та пиріжки. Випічку готував за рецептами, привезеними з Італії разом зі своєю майбутньою дружиною по 15-16 годин в день. Звісно, було нелегко – оскільки Микола був не лише “піцайоло”, але й кур’єром та навіть касиром, проте вже у наступному році відкрилася перша піцерія в Івано-Франківську, а за п’ять років – друга.

У 2019 році відбулось розширення – в рамках мережі відкрились “Sushi Pro”, тобто відтепер доставляли не лише піцу, але й смачні суші.

Наразі мережа має два торгових бренди – “Pronto Pizza” та “Sushi Pro”.

Попри те, що у 2020 році весь світ “накрив” COVID-19, мережа закладів “Pronto Pizza” почала розростатись. Нові заклади в період пандемії відкрились в Івано-Франківську, Хмельницькому, Чернівцях, Коломиї, Ужгороді, Білій Церкві, Львові, Тернополі та Луцьку. Наразі співробітників в компанії – близько 397, проте мережа постійно розширюється та вдосконалюється.

“Pronto Pizza” – не просто піца, – наголошує засновник компанії Микола Федеркевич, додаючи: – “Pronto Pizza” та “Sushi Pro” – це час, який можна присвятити найближчим, час для теплих розмов, час, використаний на приємнощі, адже ви отримуєте його, коли приймаєте просте рішення: зателефонувати у доставку піци та суші!

Основа піци – переважно томатний соус або вершки та різноманітна начинка – від соусу “песто” до перепелиних яєць та сиру “дор блю”. Також є “конструктор” піци, за допомогою якого можна створити власну, ідеальну для себе піцу. Щодо суші, то вони представлені не лише окремими ролами, але й цілими сетами.

 

 

 

Впродовж першого місяця діятиме акція – при замовленні однієї, кожна друга піца (30 см) – в подарунок.

Наразі мережа “Pronto Pizza” у Вінниці працюватиме лише на доставку, проте без мінімальної суми замовлення.

В “зеленій” зоні міста – доставка піци не перевищить 29 хвилин. До 59 хвилин – у “жовтій” зоні та від 59 хвилин – у “червоній” зоні.

Замовити піцу та суші у Вінниці ви можете починаючи з 1 грудня за ЦИМ посиланням, вибравши місто “Вінниця” або за номерами телефонів: 066 884 00 29, 096 884 00 29

Фото – надані мережею закладів “Pronto Pizza”, https://www.facebook.com/prontopizza.if/

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.