× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Зимо, прощавай!”: у Вінниці відбудеться фестиваль комедійних короткометражок. ПРОГРАМА

13:44
Автор: Дар'я Гоц

Наступного місяця вінничанам покажуть дев’ять фільмів, які увійшли до програм міжнародних конкурсів короткого метру. 

Фестиваль короткого метру “BEST SHORT. Зимо, прощавай” у кінотеатрах України стартує з 1 лютого, а до Вінниці “дійде” наступного дня – другого лютого. У програмі будуть переважно комедійні стрічки.

Будуть показані найкращі короткі фільми останніх років з семи країн світу, що увійшли до конкурсних програм Clermont Ferrand Short Film Festival (Франція), Oberhausen short films ferstival (Німеччина), Ouarzazate International Film Festival (Марокко), Canterbury Anifest (Великобританія), Zaporizhzhia International Film Festival ZIFF (Україна), Dublin Animation Film, Festival DAFF (Ірландія), Little Big Shots 2017 (Австралія) та інших.

У програмі:

  • “Гарсон!” Франція, 2017, 14 хв. 37 с.

Матьє, офіціант у ресторані, змушений буде зіткнутися з найгіршим клієнтом у своєму житті.

  • “Незаконні” – Франція, 2017, 15 хв.

Новий патрульний коп дізнається про те, що двоє колег зловживають службовим положенням. Коли молодий хлопець записує їх на відео, громада загрожує вибухнути.

  • “Як я люблю тебе”  Іспанія, 2016, 15 хв.

Дані ‒ кишеньковий злодій, якого спіймала красуня-поліцейська. Це був момент несподіваного осяяння. І перш за все, чогось нового, оскільки Дані ніколи не закохувався. З того моменту він жив лише сподіваннями побачити Патріцію.

  • “Перчинка” – Швейцарія, 2017, 8 хв. 31 с.

Два бандити не можуть вирішити, яку круту фразу сказати перед вбивством Мішеля.

  • “Маленьке створіння” – Ізраїль, 2017, 9 хв.

Крихітна істота шукає товаришів у порожньому місті.

  • “Бабуся”  Болгарія, 2017, 6 хв. 13 с.

Будинок, дерево, бабуся ‒ десь далеко. Фільм про дрібниці, фільм про те, що ми любимо. Історія настільки близька та автентична, що змушує нас думати: що ми втрачаємо у нашому повсякденні. І чим ми жертвуємо, коли переїжджаємо до великого міста у пошуках кращого життя.

  • “Три маленьких ніндзя: дівчина в біді”– Бельгія, 2017, 11 хв. 38 с.

Коли зовсім не чарівний принц вбиває дракона, який охороняє казкову принцесу, вона звертається до служби доставки “Три маленьких ніндзя”, щоб замовити нового. Вони доставляють що завгодно і куди завгодно.

  • “Сусідні дерева” – Німеччина, 2016, 4 хв.

Амбіційна сова-фізик наслідує своїх відомих предків-науковців, вирішуючи важке рівняння. Але зусилля сови починають зазнавати невдач, коли сусідом стає дятел…

  • “Переповнення”  Франція, 2017, 7 хв. 42 c.

Історія про мураху, яка занурюється в темне і холодне місце. Ми спостерігаємо за тривожною і небезпечною, але, в той же час, такою  захоплюючою подорожжю.

Де та коли:

Фільми будуть у озвученні українською мовою. У Вінниці фільми покажуть у “Креативному просторі “Артинов” (вул. А.Артинова, 12а) 2 лютого о 19:00. Загальна тривалість показу – 95 хвилин, а вартість перегляду – 80 гривень.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.