Зупинки на дорозі та плитка замість асфальту: як перебудують вулицю Замостянську. ГРАФІКА

17:20
Автор: Дар'я Гоц
Become a Patron!

Оновлено: 25 Травня 2018, в 12:38

Вже найближчими днями розпочнеться капітальна реконструкція вулиці Замостянської. У міській раді обіцяли, що алея, яка розташована на цій вулиці, буде не гіршою, ніж на Космонавтів. Ми ж отримали візуалізацію того, як виглядатиме нова Замостянська.

Проект був презентований на засіданні виконкому, 12 квітня. На розгляд виконавчого комітету виносилось рішення “Про надання департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради вихідних даних – містобудівних умов та обмежень на реконструкцію вулиці Замостянської (від вул. Стрілецька до просп. Коцюбинського) в м. Вінниці”.

VежA надіслала інформаційний запит, щоб отримати візуалізацію того, як вже невдовзі може виглядати вулиця Замостянська. Згідно із представленими графічними матеріалами, асфальтне покриття на алеї замінять на плитку, облаштують лавки та урни, які наразі переважно відсутні. Окрім того, подбають про газони та дерева.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Капітальне оновлення: у Вінниці стартував процес реконструкції двох вулиць на Замості

Як раніше розповідав Vежі директор департаменту комунального господарства та благоустрою Володимир Ніценко, реконструкція відбуватиметься комплексно і окрім самої алеї, також приведуть до ладу трамвайні колії, зупинки громадського транспорту, паркувальні місця, оновлять дорожню розмітку.

– Там потрібно буде замінити підземні мережі, зливову каналізацію. У квітні розпочнуться такі підготовчі роботи. Але сам проект дуже цікавий, передбачена заміна асфальтобетонного покриття, влаштування велодоріжок, будуть облаштовані нові зупинки. Також будуть підвищені пішохідні переходи на перехрестях, плануємо повністю замінити трамвайні колії з бетонними плитами.

До речі, щодо трамвайних зупинок. Якщо нині вони розташовуються на тротуарі, то проект передбачає “винести” їх на дорогу ближче до трамвайних колій, облаштувати спеціальні “острівці” та огородити  їх турнікетом задля безпеки пасажирів.

На графіці також видно, що на алеї будуть щонайменше два види дерев (із зеленими та червоними кронами). На жаль, нам не вдалося дізнатися чи будуть висаджувати нові дерева та які саме. Також на сьогодні не відомо скільки коштуватиме таке оновлення вулиці.

Для прикладу, пропонуємо поглянути на те, як виглядає алея на Замостянській сьогодні.

Попередньо планується, що цьогоріч реконструюють вулицю Замостянську, а вже з наступного року візьмуться за облаштування ще однієї алеї у тому ж районі – по вулиці Стрілецькій.

Фото Миколи Геркалюка

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.