«Золотий птах»: у Вінниці відбудеться конкурс для дітей з особливими потребами

15:58
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці триває збір заявок на пісенний конкурс “для дітей з особливими потребами” (правильно – з інвалідністю). Конкурс відбудеться навесні, серед нагород для фіналістів – дипломи, подарунки та поїздка в Польщу на фестиваль.

Як ідеться в Положенні конкурсу, заявки прийматимуть до 15 березня цього року.

Конкурс відбудеться у двох вікових категоріях: перша – від 10 до 15 років, та друга – від 16 до 23 років. Незалежно від вікової категорії допускається два учасники чи учасниці на візку.

Аби взяти участь у конкурсі, учасники та учасниці повинні заповнити заявку-анкету до 15 грудня (перший етап), а до 24 березня (другий етап, прослуховування) повинні записати дві різнохарактерні пісні на власний вибір, одна з яких – українською мовою, виконаних акапельно, у цифровому форматі МР3.

Окрім цього, потрібно зробити копію свідоцтва, яке підтверджує обмежені функціональні можливості учасника. Також учасники першої вікової категорії мають зробити копію свідоцтва про народження та ідентифікаційного коду, другої – паспорту та ідентифікаційного коду.

Усі документи варто надсилати на електрону адресу [email protected] або за адресою: місто Вінниця, вулиця Архітектора Артинова, 12а, КЦ «Галерея ХХІ» (на Фестиваль-конкурс), поштовий індекс 21050.

До 25 березня 2022 року журі визначатиме учасників фінального конкурсу. Про результати відбору журі повідомить у той самий спосіб, яким були надані матеріали на відбір.

Відібрані учасники на фінальному третьому етапі повинні прибути до Вінниці 14 квітня протягом дня або 15 квітня зранку у супроводі одного з батьків чи законних представників (опікуна чи попечителя). Транспортні витрати учасники беруть на себе, необхідно також придбати квиток на зворотну дорогу 17 квітня.

Учасникам фінального конкурсу необхідно придбати медичну страховку на весь період проведення конкурсу (чотири дні), а також мати при собі оригінали документів, копії з яких надавалися на першому та другому етапах.

Всі учасники фінального конкурсу разом з супроводжуючими забезпечуються проживання, безкоштовним триразовим харчуванням, медичною підтримкою (терапевтичною та психологічною) протягом фінального конкурсу.

Учасники на конкурсному прослуховувані виконують дві пісні з заявлених у «живому» виконанні під власний супровід або під фонограму «мінус». Фонограма повинна бути записана з максимальною якістю звуку і надана учасниками на двох окремих flash-носіях.

На Гала-концерті учасник виконує на вибір журі одну з двох конкурсних пісень.

Порядок проведення фінального конкурсу:

14 квітня – приїзд, репетиція;

15 квітня – конкурс;

16 квітня – Гала-концерт та нагородження переможців.

Час та місце проведення фінального конкурсу буде повідомлено додатково.

Переможці конкурсу в кожній віковій категорії нагороджуються дипломами конкурсу та подарунками. Окрім того, володар «Гран-прі» та два призових місця за запрошенням Фонду ініціатив для людей з обмеженими можливостями «PROOMNIMUS» візьмуть участь у щорічному пісенному фестивалю для молоді з обмеженими можливостями «Чехочинські творчі зустрічі» у Польщі.

Всю додаткову інформацію можна отримати за ЦИМ посиланням, там також можна звантажити заявку-анкету.

Як відбувся минулий конкурс в онлайн-форматі можна переглянути нижче:

Фото та відео – Міжнародний Фестиваль “Золотий Птах”

Читайте також: Майстер-клас з декорування та розмовний клуб: розклад безкоштовних заходів в «Квадраті» на тиждень

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.