«Золото», «срібло» та «бронза»: двоє вінницьких спортсменів здобули нагороди на чемпіонаті Європи з сумо

15:32
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницькі спортсмени, Важа Даіаурі та Ірина Гребенчук, здобули «золото» і «срібло», а також «бронзу» на чемпіонаті Європи з сумо (II ранг).

Як повідомляє Вінницька міська рада, троє спортсменів на цих змаганнях представляли міську дитячо-юнацьку спортивну школу № 5.

Як розповів Заслужений тренер України, тренер-викладач з сумо та вільної боротьби МДЮСШ № 5 Важа Даіаурі (старший), першого дня в особистих вагових категоріях «бронзу» здобула Ірина Гребенчук у ваговій категорії до 65 кілограмів. Цього дня брали участь спортсмени Вінниччини у складі збірної команди України.

Водночас у ваговій категорії до 115 кілограмів чемпіоном став Важа Даіаурі. Окрім нього у цій категорії брав участь спортсмен Андрій Поліш. 

Наступного дня були змагання в абсолютній ваговій категорії та командні змагання «стінка на стінку». Важа став віце-чемпіоном в абсолютній ваговій категорії та чемпіоном в командних змаганнях.

Зазначено, що у чемпіонаті брали понад 150 спортсменів із 12 країн. Проходив він у місті Кротошин, Польща. У результаті збірна команда України виборола I командне місце.

Так, попереду у сумоїстів чемпіонат світу, який відбудеться на початку жовтня у столиці Японії.

Фото та відео – ВМР

Читайте також: Вихованець вінницької спортшколи Артем Кучер здобув “бронзу” на чемпіонаті Європи з шахів

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.