Знайшли мертвим: поліцейські розшукали підлітка з Вінницького району

14:27
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькому районі знайшли мертвим 17-річного жителя села Нове Місто, повідомлення про зникнення якого надійшло ввечері 24 грудня. Попередня причина смерті – переохолодження. 

Як йдеться на сайті Національної поліції Вінницької області, підлітка знайшли на території домогосподарства, де він мешкав з батьком. Ознак насильницької смерті виявлено не було. Наразі тіло підлітка направили на судово-медичну експертизу для встановлення остаточної причини смерті.

Відомо, що повідомлення про зникнення хлопця надійшло до поліції 24 грудня близько 20:00 від односельчанки. Про те, що підлітка добу немає вдома, і його мобільний вимкнений, вона дізналась від батька зниклого. За наявною інформацією, хлопець збирався їхати до подруги в Вінницю.

За словами т.в.о начальника відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП у Вінницькій області Інни Михайловської, під час розшуку зниклого поліцейські з‘ясувалось, що хлопець межі свого населеного пункту не залишав.

Поліцейські перевіряли зупинки, магазини, кафе, місця, де збирається молодь у с. Нове Місто, та наближених населених пунктах. На наступну добу, 25 грудня, близько оповідні під час огляду території домогосподарства, де мешкав підліток, за городом, поліцейські виявили його мертвим.

Відомо, що матір хлопця померла, і він проживав разом з батьком. Їх родина перебувала на обліку, як така, що опинилась у складних життєвих обставинах. Наразі розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 ККУ (умисне вбивство).

Фото – vn.npu.gov.ua