Знайомився, щоб ошукувати: у Вінниці засудили чоловіка, який знайомився з жінками і обкрадав їх

17:00
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці засудили чоловіка, який знайомився з жінками для того, щоб їх ошукувати та обкрадати. Одну зі своїх жертв зловмисник навіть вивіз в ліс де, погрожуючи ножем, принижував та знущався з неї.

Як повідомляє Головне управління Нацполіції у Вінницькій області, під час досудового розслідування слідчі міської поліції встановили, що від злочинних дій фігуранта (до слова, раніше судимого за шахрайства) постраждали семеро жінок. 

Так, у вересні 2020 року до поліції звернулась вінничанка із заявою про те, що її співмешканець, з яким вона хотіла припинити стосунки, вивіз її у ліс, де, погрожуючи ножем, примусив роздягнутись, ображав та принижував.

Також жінка розповіла, що з чоловіком вони познайомились кілька місяців до того й почали жити разом. Згодом він розповів жінці про свої проблеми, для вирішення яких вона дала йому гроші. Згодом потерпіла також дізналась, що співмешканець оформив на її неї кілька кредитів і здав до ломбарду золоті прикраси та ноутбук.

З огляду на це між ними виник конфлікт і жінка заявила про припинення стосунків. Наступного дня засуджений вивіз її до лісу та знущався з нею.

Під час досудового розслідування працівники поліції встановили, що за такою схемою зловмисник ошукав ще шість жінок.  З ними він знайомився у розважальних закладах і на сайтах знайомств.

Так, встановлено, що шахрай вигадував різноманітні історії про хвороби рідних, проблеми у бізнесі й просив у жінок гроші для їх вирішення. Деяких з потерпілих засуджений також обкрадав – забирав гроші, коштовності, комп’ютерну техніку.

У вересні 2020 року 33-ріного підозрюваного затримали та помістили до слідчого ізолятора, в якому він провів понад три роки.

На початку грудня Вінницький міський суд визнав підсудного винуватим у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч. 1 ст. 127 (Катування), ч. 2 ст. 190 (Шахрайство), ч. 2 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.

За сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, зловмиснику призначили покарання у виді 3 років 7 місяців позбавлення волі.

Процесуальне керівництво досудового розслідування здійснювала Вінницька окружна прокуратура.

Фото з сайту ГУНП у Вінницькій області