Зеленський звільнив начальника вінницького управління СБУ. ФОТО, ВІДЕО

15:48
Автор: Людмила Кліщук
Become a Patron!

Президент Володимир Зеленський звільнив начальника Управління СБУ у Вінницькій області Олега Зозулю. Про це на брифінгу під стінами Адміністрації Президента заявив заступник голови АП Руслан Рябошапка.

Відповідний указ вже опубліковано на сайті Президента. Як відомо, 26 жовтня Президент Петро Порошенко підписав укази, якими призначив у трьох областях нових керівників управлінь СБУ. Так, на Вінниччині новим начальником УСБУ призначено Зозулю Олега Вікторовича. До цього він обіймав посаду заступника начальника Управління СБУ Вінниччини по напрямку боротьби з корупцією і організованою злочинністю. По цьому ж напрямку раніше працював у Луганську.

Олег Зозуля

Олег Зозуля – луганчанин, 1980 року народження. В органах державної безпеки працює із 2003 року. У нього три вищі освіти. – Пройшов шлях від оперативного співробітника, у тому числі у спецпідрозділі “Альфа”, до заступника начальника управління, – уточнюють у прес-групі УСБУ у Вінницькій області. Попередній керівник УСБУ Володимир Пахнюк призначений начальником Управління СБУ у Закарпатській області, змінивши на цій посаді Олега Воєводіна. Пахнюка Зеленський теж звільнив.

 

Крім того, за словами Рябошапки, було прийнято рішення щодо звільнення керівників п’яти регіональних управлінь СБУ — Одеської, Львівської, Вінницької, Закарпатської та Чернівецької областей. Рябошапка зауважив, що звільнено очільників управлінь спецслужби у тих регіонах, де “було зафіксовано багато явищ, пов’язаних із контрабандою”.

Як повідомили Vежі у прес-групі УСБУ у Вінницькій області, заступник начальника Управління Роман Діннік тимчасово виконуватиме функції начальника УСБУ, допоки президент не призначить нового начальника УСБ.

Також Зеленський вніс подання на звільнення Генерального прокурора України Юрія Луценка. Крім того, звільнено низку голів ОДА, втім, в цьому переліку немає голови Вінницької ОДА Валерія Коровія.

“Сьогодні надійшла перша частина подань на звільнення керівників обласних державних адміністрацій”, – передає “Українська правда” з посиланням на Рябошапку.

За його словами, наразі звільнені керівники Чернігівської, Хмельницької, Херсонської, Тернопільської, Сумської, Полтавської, Одеської (відсторонено тимчасово виконуючого обов’язків голови ОДА), Миколаївської, Львівської, Кіровоградської, Київської, Івано-Франківської, Запорізької, Закарпатської та Волинської ОДА.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.