Збитків на 17,5 мільйона: на Вінниччині екскерівнику виправного центру повідомили про нову підозру в укладанні незаконних договорів

14:45
Автор: Vежа
Become a Patron!

Колишньому керівнику «Крижопільського виправного центру № 113» Вінниччини повідомили про нову підозру в укладанні незаконних договорів про оренду землі. Відтак, загальна сума збитків на оборудках із землею склала 17,5 мільйона гривень.

Як повідомляє Вінницька обласна прокуратура, у 2021 році посадовець без законних підстав уклав з приватним підприємством договори про спільний обробіток близько 200 га земель державної форми власності. Протиправну передачу землі представили як оренду. Як наслідок, держустанові спричинили шкоду на суму 13,5 мільйона гривень.

Вже у 2022 році за цим фактом службовцю повідомили про підозру. Згідно з результатами досудового розслідування до суду скерували обвинувальний акт.

Водночас, незважаючи на обізнаність у кримінальному переслідуванні, чоловік встиг укласти нові незаконні договори оренди. Зробив він це незадовго до відсторонення від посади за ухвалою слідчого судді. У результаті державі були спричинені чергові збитки на суму 4 мільйони гривень. Тепер загальна сума збитків на оборудках із землею склала 17,5 мільйонів гривень.

Зазначено, що посадовцю повідомили про нову підозру, а із займаної посади його звільнили. За вказане кримінальне правопорушення передбачене покарання у виді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Фото – Вінницька обласна прокуратура

Читайте також: На Вінниччині судитимуть підприємця, обвинуваченого у заволодінні сумою майже 1,5 мільйона гривень коштів громади

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.