Завтра у Вінниці оголошено День жалоби

16:13
Автор: Дар'я Гоц
Become a Patron!

День жалоби оголошено у зв’язку із похованням вінничанина Олексія Зiнов’єва, бійця 2-ї окремої тактичної групи Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор», який загинув 13 червня в зоні ООС.

На знак скорботи 15 червня на всій території Вінниці будуть приспущені прапори України із траурною стрічкою на будинках і спорудах місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ та організацій, повідомляє Вінницька міська рада.

Початок прощання із загиблим, 29-річним Олексієм Зiнов’євим, відбудеться 15 червня о 12-ій годині за адресою вул. Цимлянська, 29. Його поховають на Алеї почесних поховань на кладовищі Лука-Мелешківська.

На час проведення прощальної церемонії та поховання на території міста буде обмежено проведення концертно-розважальних заходів та спортивних змагань.

Виконавчий комітет міської ради також рекомендує підприємствам усіх форм власності на території міста Вінниці долучитись до вшанування пам’яті загиблого та вивісити на приміщеннях державні прапори з чорними стрічками.

Нагадаємо, що вчора, 13 червня, в зоні проведення Операції Об’єднаних Сил на Донбасі загинув Зинов’єв Олексій Васильович в результаті ДТП.

Лише протягом травня на фронті загинуло ще троє вінничан: 19-річний Олександр Микитюк23-річний Богдан Коломієць та 23-річний Ярослав Дашкевич.