Завершили капремонт дороги, яка сполучає вулицю Зулінського з об’їзною

15:29
Become a Patron!

Завершили ремонт дороги, яка сполучає вулицю Зулінського з об’їзною. 

Як повідомляє міський голова Вінниці Сергій Моргунов, роботи на цій ділянці призупинили з початком вторгнення рф, адже техніку залучили для будівництва оборонних споруд. Проте, на початку літа, в червні, бригада повернулась на об’єкт після прийняття відповідного рішення Уряду про можливість фінансування капітальних ремонтів.

Те, що було тут раніше, важко назвати “дорогою”, кажуть місцеві мешканці. Асфальту не було. Зміни з погляду безпеки відзначають усі учасники руху, – йдеться у дописі.

На сайті Вінницької міської ради також зазначили, що тут є велосмуги, тротуари та нове LED-освітлення.

Загалом оновили 530 м шляху, а ширина автосмуг складає 3.5 метрів. Таким чином транспорт, який рухається по об’їзному шосе, з’їжджає тепер на нову ділянку, що дозволить частково розвантажити Київську. Крім цього, благоустрій дав поштовх для посилення економічних активностей у цьому районі.

(…) Весь транспорт, який рухається по об’їзному шосе, зараз з’їжджає на дану ділянку дороги і рухається по вулиці Сергія Зулінського в напрямку Енергетичної, Липовецької, Гонти, смт. Десна. При капітальному ремонті ділянки дороги по об’їзному шосе до вулиці Сергія Зулінського враховували інтереси всіх учасників дорожнього руху (…), – каже заступник директора департаменту комунального господарства та благоустрою ВМР Юрій Ковальчук. 

Однозначно війна внесла корективи у діяльність громади – стратегічне планування ми змінили на оперативне. Сьогодні в пріоритетах реагувати на виклики воєнного часу. Після Перемоги зможемо повернутися до інших проєктів, які поставили на паузу цього року. Головне зберігати єдність, яка потрібна нашій громаді і державі в цілому, – додає міський голова.

Фото – зі сторінки Сергія Моргунова у Facebook

Читайте також: У Вінниці завершують капремонт ділянки дороги від вулиці Сергія Зулінського до Житомирського шосе

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.