Зарплата від 9 тисяч та компенсація оренди за винаймання житла: поліція здійснює набір до своїх рядів

12:31
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Вінницька поліція запрошує всіх бажаючих вступати до своїх рядів. Для осіб, які пройдуть відбір, обіцяють, зокрема, заробітну плату від 9 000 гривень, пільговий лізинг на житло та компенсацію оренди за винаймання житла.

Як повідомляється в оголошеннях на сайті набору до Національної поліції, реєстрація на участь у конкурсі для більшості посад триватиме з 4 до 24 липня. Загалом у Вінницькій області передбачається 28 вакансій, на які відбиратимуть бажаючих стати поліцейськими.

Найбільшу зарплату (11 314 гривень) в нашій області обіцяють на посаді дільничного офіцера поліції. Найменша серед запропонованих заробітних плат (9 000 гривень) передбачається на посаді поліцейського конвойної служби.

Крім заробітної оплати, кандидатам обіцяють соціальне забезпечення згідно з чинним законодавством, професійну підготовку за міжнародними стандартами, пільговий лізинг на житло, компенсацію оренди за винаймання житла, можливість отримання світи у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання та перспективу кар’єрного росту.

Якщо ти маєш високу мотивацію та орієнтований на якісні зміни в державі, прагнеш допомагати людям, вмієш аргументовано висловлювати свою думку, здатен швидко приймати рішення, не вагайся – приєднуйся до нас – запрошують в оголошенні поліції на Facebook.

Вимогами до кандидатів називають:
– громадянство України;
– вік від 18 років;
– вільне володіння українською мовою;
– повна загальна середня освіта;
– знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції», Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Бажаними якостями та навичками є:
– висока мотивація та орієнтація на якісні зміни в державі;
– здатність швидко приймати рішення та діяти в екстремальних ситуаціях;
– дисциплінованість, організованість, відповідальність;
– комунікабельність, ввічливість, стриманість, прагнення допомагати людям;
– вміння аргументовано висловлювати свою думку;
– досвід роботи з ПК (офісні програми, Інтернет) на рівні впевненого користувача.

Знайти інформацію про вакансії та зареєструватися для участі у конкурсі можна за цим посиланням. Реєстрація триватиме з 4 до 24 липня ( у конкурсі на посаду поліцейського органу поліції охорони – до 19 липня). Також з питань організації відбору на службу в поліцію можна звернутись за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 10.

Телефони для довідок : (0432)594-222, (067) 430-52-67, (073) 311-74-06, (095) 280-22-20.

Фото ГУ НП Вінницької області

Читайте також: Безпечне місто: відтепер повідомляти поліцейських про порушення можна у Telegram

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.