Залишилось 4 дні, щоб зібрати кошти на майбутній Центр підтримки та розвитку соціального підприємництва у Вінниці

17:03
Автор: Vежа

Громадська організація “Подільська агенція регіонального розвитку”, яка навчає і працевлаштовує людей з інвалідністю, хоче створити у Вінниці Центр підтримки та розвитку соціального підприємництва.

Якщо їм вдасться за чотири дні зібрати близько 22 тисяч гривень, Міжнародний фонд “Відродження” подвоїть загальну суму у 150 тисяч гривень.

Про це повідомили на сторінці “Подільської агенції” у Фейсбук. Усі зібрані кошти вони скерують на те, щоб обладнати вхід до майбутнього Центру пандусом і тактильною плиткою для забезпечення доступу маломобільних та слабкозорих громадян. Також вони мають гостру потребу в новому виробничому обладнанні.

– Маємо ідею створити у Вінниці Центр підтримки соціального підприємництва “Бери і роби!” та зробити його інклюзивним. Ми подали проєкт на “Велика Ідея. Big Idea”, і у нас залишається кілька днів, щоб зібрати необхідну суму. – Станом на сьогодні вже зібрано 123 215 гривень. А нам потрібно зібрати 150 тисяч. Тоді Міжнародний фонд “Відродження” подвоїть нам цю суму, – зазначають в громадській організації.

– Понад 50 доброчинців вже долучилися до збору коштів. Зокрема, “Солодки хата” та Мережа супермаркетів “ГРОШ”. Ставайте й ви доброчинцями та співфундаторами Центру! Переходьте за посиланням та тисніть “Фондувати”.

Зазначимо, що станом на 14:37 годину 13 вересня залишилося зібрати 21 285 гривень.

 

Детальніше про проєкт “Бери і роби”

ГО “Подільська агенція регіонального розвитку” розвиває соціальне підприємництво, навчає і працевлаштовує людей з інвалідністю вже протягом 10 років.

Вони працюють у напрямку поліграфії, виготовляють дитячі іграшки, розвивають ще один напрямок – міні-пекарню. А у їхньому швейному цеху працює троє осіб з інвалідністю, які виготовляють неопренові маски, бахіли, шапочки та захисні костюми для медиків.

– Маємо запити від людей з інвалідністю щодо розвитку їхніх здібностей та власної справи, опанування нових умінь, які відповідатимуть потребам сучасного ринку праці. Саме тому визначили перспективність не лише розвивати виробництво, але й створити комплексний центр “Бери і Роби”, – кажуть у громадській організації. 

Протягом чотирьох останніх років “Подільська агенція регіонального розвитку” робить ремонт приміщення, в якому розмістять Центр підтримки та розвитку соціального підприємництва. Вони знайшли фінансування на внутрішні роботи, але потребують коштів, щоб завершити роботу і зробити простір доступним для людей з інвалідністю.

Як відомо, цей Центр буде реалізовувати концепцію “Learn by Doing” (тобто, навчання на практиці). Він складатиметься з навчальної зони та двох виробничих пекарської та швейної.

– Навчальний центр “Бери і роби” стане простором для навчання, стажування, зустрічей, коворкінгів для людей з інвалідністю. До роботи Навчального центру будуть залучені експерти-консультанти, ми використаємо наявний досвід наявного соціального підприємства, – 

Підтримати проєкт можна ще протягом трьох днів (до 16 вересня) на платформі “Спільнокошт” за ЦИМ посиланням. Якщо за цей час вдасться зібрати близько 30 тисяч гривень, сума у 150 тисяч подвоїться.

Фото, відео – biggggidea.com

Читайте також: Як розпочати власний бізнес: у Вінниці відкрили Центр підприємництва

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.