“Захисти(сь)”: у Вінниці організовують курси з самооборони для жінок

13:09
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Вже 12 жовтня у Вінниці стартують курси з самооборони для жінок «Захисти(сь)». Під час занять жінок навчатимуть захищати себе у «польових умовах», а ще пояснять, як правильно співпрацювати з поліцією та розкажуть про різноманітні психологічні аспекти щодо теми самозахисту.

Як повідомляє на своїй фейсбук-сторінці начальниця відділу по зв’язках із громадськістю Управління патрульної поліції у Вінницькій області Олена Вотякова, курси стартують вже наступного тижня, 12 жовтня о 18:00 за адресою: вулиця Пирогова, 56 (спортивна зала Медичного університету).

Зазначено, що проєкт покликаний дати жінкам розуміння про те, як себе захистити, чому потрібно звертатись до поліції в конфліктних ситуаціях і як психологічно бути готовим постояти за себе.

Кожна відвідувачка зможе:

1. Навчитись захистити себе:

Тренерка розповість і покаже як захищати себе власноруч, у «польових умовах», тобто без допоміжних речей: балончика, ножа, ключів тощо.

2. Отримати психологічну підтримку:

Психологиня розкаже як тримати себе «в руках» під час стресових ситуацій. Трохи поговорить з вами про самооцінку, і як сильно це впливає на наше життя.

3. Отримати інформаційну базу:

– Контакти, до кого звертатись у разі конфліктних ситуацій: якщо ви у ролі свідка чи жертви насилля;

– Як правильно співпрацювати із поліцією, щоб бути почутим;

– Позбавишся від стереотипів про поліцію та насильство в сім’ї;

Проєкт реалізується в рамках Обласної програми «Молодь Вінниччини» За підтримки патрульної поліції

Вхід на заняття безкоштовний, але за попередньою реєстрацією. Зареєструватись на подію можна за ЦИМ посиланням. Організовують курси Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА спільно з Управлінням патрульної поліції у Вінницькій області за підтримки “ФРІ Вінниця”.

Фотоілюстрація – з фейсбук-сторінки Олени Вотякової, головне фото – zbroya.info

Читайте також: “Сила нескорених”: у Вінниці відбудеться інтелектуальний турнір серед військових, волонтерів та активістів

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.