Захисника з Вінниччини Андрія Пилипчука посмертно нагородили орденом «За мужність» ІІ ступеня

10:43
Автор: Vежа
Become a Patron!

Захисника з Вінниччини Андрія Пилипчука посмертно нагородили орденом «За мужність» ІІ ступеня.  

Як йдеться в Указі Президента України № 168/2023, нагородили його за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку.

Так, у липні 2022 року бійця нагородили медаллю «За військову службу Україні» (Указ Президента України від 22.07.2022 №526/2022). Вже у грудні 2022 року «за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України» – орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Нагадаємо, у січні 2023 року у Калинівській громаді сповістили про смерть 26-річного захисника, мешканця Корделівки. Чоловік загинув 22 січня 2023 року поблизу Херсона внаслідок вогневого контакту з ворогом.

Тоді повідомлялось, що після закінчення школи Андрій Пилипчук навчався у Калинівському технологічному технікумі, а потім у Хмельницькому університеті легкої промисловості. З 2017 року захисник проходив службу за контрактом у Національній Гвардії України й після закінчення контракту перейшов служити у Збройні сили України.

Боєць воював у складі 131 окремого розвідувального батальйону. Він був командиром бойової машини, командиром відділення.

Фото – Калинівка.city

Читайте також: У боях за Україну загинули двоє захисників з Вінниччини: Руслан Яворський та Андрій Пилипчук

Читайте також: Родині загиблого бійця з Вінниччини Андрія Полкозака вручили орден «За мужність» ІІІ ступеня

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.