“Заходи вихідного дня”: Вінницький обласний краєзнавчий музей опублікував розклад на січень

17:55
Become a Patron!

Вінницький обласний краєзнавчий музей опублікував “Заходи вихідного дня” на січень. 

Як повідомляє заклад, охочі зможуть почути цікаві розповіді досвідчених екскурсоводів про історію становлення оселі католицьких орденів та здійснити віртуальну мандрівку у льодовиковий період. Також освоїти палеолітичні техніки полювання, навчитися виготовляти борошно, як трипільці. Крім цього, видобувати вогонь, спробувати створити свій мистецький витвір у вигляді витинанки й багато іншого.

Вже цієї суботи, 7 січня, відбудеться інтерактивна екскурсія “Археологічні мандри: урок виживання”. Наступного дня, 8 січня, відбудеться тематичний захід “Від Романа до Йордана”.

У суботу, 14 січня, організовують майстер-клас з витинанки “Зимова фантазія”, а 22 січня – кураторську екскурсію виставкою “Подільський Святвечір”. Наостанок, 28 січня, відбудеться пішохідна екскурсія “Мури. Погляд крізь віки”.

Усі заходи розпочинатимуться о 14:00. Для участі необхідна попередня реєстрація за номером телефону – 068 725 49 57. Зазначено, що дзвінки приймаються з 10:00 до 17:00.

Вартість квитка на тематичні екскурсії та заходи для дітей та студентів становить 30 гривень, а для дорослих – 50 гривень. Водночас на екскурсію «Вінницькі Мури…» – 100 гривень, а на майстер-клас з витинанки – 50 гривень.

Анонс подій та реєстрація відвідувачів відбудеться на сторінці музею у Facebook.

Фото – зі сторінки Вінницького обласного краєзнавчого музею у Facebook