× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

За розтрату коштів у Вінниці під варту взяли екс-директора дитячого реабілітаційного центру. ФОТО

10:36
Автор: Катерина Дядюк

Екс-директора одного з вінницьких дитячих реабілітаційних центрів судять за розтрату коштів у великих розмірах. Якщо він не внесе майже 400 тисяч гривень застави протягом 5 днів, перебуватиме під вартою до 8 вересня цього року.

Такий запобіжний захід 10 липня колишньому посадовцю обрав Вінницький апеляційний суд, скасувавши водночас ухвалу слідчого судді міського суду про відмову у триманні його під вартою.

У прес-службі апеляційного суду повідомили, що виконуючи рішення міського суду, “Б. вже вніс більше 150 тисяч гривень застави”, тож його адвокат просив врахувати цей факт під час розгляду апеляційної скарги. Там також зазначили, що 57-річний підозрюваний був на посаді директора реабілітаційної установи майже три роки, починаючи з кінця 2015-го.

Що ж до самого інциденту, то у повідомленні йдеться, що колишнього директора підозрюють у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені у великих розмірах). Він, ймовірно, виплачував собі премію у понаднормовому розмірі, безпідставно списував пальне та їздив у відрядження. Відтак нібито завдав центру, який очолював, майже 400 тисяч гривень збитків.

За словами ж адвоката підозрюваного, із цієї суми, нарахованої йому за бухгалтерськими документами, “Б. сплатив майже 160 тисяч податків і зборів, а премії у розмірі 100% виписував й іншим працівникам установи”. За його словами, “так діяти дозволяв контракт”.

Водночас прокурор же зауважив, що суму винагороди він мав би узгоджувати з Міністерством соціальної політики України завжди, а не інколи.

Я гарно виконував свою роботу і за це отримував премію, – сказав, зокрема, підозрюваний, розповідаючи про досягнення центру і про корисні службові поїздки до Одеси та Чернівців.

Крім цього зазначається, що про “його нібито незаконні відрядженя до Києва, то підприємства, де він був, не перевіряли”. Про це, зокрема, на судовому засіданні повідомив слідчий.

Нагадаємо, що якщо екс-директор не внесе майже 400 тисяч гривень застави протягом 5 днів, перебуватиме під вартою до 8 вересня цього року.

Фото – vna.court.gov.ua

Читайте також: Чиновників Вінницької ОДА підозрюють в отриманні хабарів у криптовалюті

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Інші новини

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.