Заборона масових заходів та дезінфекція криниць: у Вінниці посилили заходи для боротьби з гепатитом “А”

17:57
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці для боротьби з поширенням гепатиту “А” тимчасово заборонили масові заходи. Зокрема, це стосується заходів з реалізації продукції домашнього виготовлення – наприклад, ярмарків.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Вінницької міськради з посиланням на рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 2 листопада.

Також навчальні групи закладів дошкільної освіти громади, при виявленні випадків захворювання серед дітей або персоналу, переводитимуть на дистанційне навчання, яке триватиме впродовж 21 дня від моменту останнього контакту з хворим.

Крім того, в місті здійснюватимуть профілактичні обстеження на виявлення імуноглобулінів “М” до вірусу гепатиту “А” для працівників харчоблоків закладів дошкільної та середньої освіти та працівників підприємств, які надають послуги у сфері виробництва і реалізації продукції та громадського харчування для цих закладів.

Зрештою також посилять контроль за здійсненням прибирання та дезінфекції громадського транспорту. А на території громади здійснять дезінфекцію криниць загального користування, в яких були виявленні невідповідності по мікробіологічних показниках відповідно до норм.

Фото – https://stock.adobe.com/